Jokker.ee alustas koostööd ETPF-iga
  • Jokker.ee / ETPF
  • 17.02.2016

Jokker.ee alustas koostööd ETPF-iga

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) juhatuse liige Tanel Reisi (pildil vasakul) ning 15. veebruaril käivitatud uue eestikeelse mängudeportaali Jokker.ee esindaja Imre Leibold (pildil paremal) kinnitasid mõlemapoolset huvi koostöö vastu. 

„Meie koostöö aastaid PokerNewsi vedanud meeskonnaga oli viljakas ning kindlasti soovime seda ka tulevikus jätkata,“ kommenteeris Tanel. „Usume, et Jokker.ee portaalist saab juba lähiajal peamine Eesti pokkerielu kajastaja,“ sõnas Tanel.   

Imre sõnul on üle paarisaja Eesti pokkerimängija ühendav organisatsioon mängudeportaalile strateegiliselt oluline partner. „Meile mõlemale on oluline pokkeri areng ning kahepoolne koostöö tuleb kasuks nii kõikidele mängijatele kui ka Eesti tegutsevatele operaatoritele,“ väitis Imre.

Ühtlasi saab Jokker.ee portaalist 2016. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste ametlik live-ülekande partner. „Meie live-tiim koosneb kogenud blogijatest, kes on teinud aastaid ülekandeid nii Eestis kui välismaal. Samas on meil jätkuvalt puudus headest inimestest ning kõigil, kes tunnevad, et oskavad hästi kirjutada, suudavad töötada kiirelt ja iseseisvalt ning pole pokkeris päris võhikud, endast aadressil info@jokker.ee teada anda,“ lisas Imre. 

ETPF-i asutajaliikmete hulka kuulunud PokerNewsi Turniiripokkeri Klubi uueks nimeks saab MTÜ Turniiripokkeri Klubi Jokker. „Kõik endise PokerNewsi klubi liikmed on mõistagi teretulnud uue klubiga liituma ning selleks pole vaja uut avaldust ega lisadokumente esitada,“ märkis Imre.

Jokkeri klubi koosseisu jäävatele mängijatele on 2016. aasta liikmemaks 15 eurot ning see tuleb tasuda hiljemalt 29. veebruariks otse ETPF-i kontole (MTÜ Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon, a.k.  EE323300332135650006, Danske Bank), lisades selgituse lahtrisse klubi nimi Jokker. 

NB! Esimene Jokker.ee live-ülekanne toimub juba sel nädalavahetusel Paf Live'i.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5