Endine PokerNews Eesti põhituumik käivitas uue mängude infoportaali
  • Jokker.ee
  • 14.02.2016

Endine PokerNews Eesti põhituumik käivitas uue mängude infoportaali

Pokkerisaidi PokerNews.ee põhituumiku moodustanud meeskond käivitas täna uue eestikeelse mängudeportaali Jokker.ee. Pokkeri ning teiste populaarsemate online-mängude tutvustamisele suunatud veebileht soovib saada omal alal suurimaks Eestis. 


Uue portaali lansseerimise tõttu loobuvad Marek KolkImre Leibold, Kairit Leibold, Hannes Namsing ning Herli Olop ka lõplikult koostööst PokerNewsiga. "Kahtlemata andsid need üheksa aastat, mil ülemaailmse pokkeriportaali heaks töötasime, suurepärase kogemuse," kommenteeris Jokker.ee esindaja Imre Leibold. "Me kogesime vahetult nii pokkeri tormilist arengut, online-pokkeri ajaloo suurimat kriisi kui ka sellele järgnenud langust. Usume, et pokkeri ning teiste sarnaste mängude tulevik pole aga kaugeltki tume ning ees on ootamas põnevad ajad," sõnas Imre lootusrikkalt. 


"Oleme kindlad, et uue portaali käivitamine võimaldab meil realiseerida paremini omi ideid ning teha tihedamat koostööd kodumaiste operaatoritega," jätkas Leibold. "Usume, et selle kuulumine eestlastele tuleb kasuks kõikidele asjaosalistele ning suurendab oluliselt ka meie motivatsiooni ja töötahet, mis viimastel aastatel mõnevõrra kaduma kippus," märkis Imre. 


Jokker.ee strateegilisteks partneriteks on suuremad Eestis litsentseeritud operaatorid, kellega hoitakse tihedaid suhteid. "Me ei aja taga ühekordseid klikke, vaid soovime oma lugejatele aastateks kvaliteetset sisu pakkuda, " väitis Imre, kelle sõnul suurendatakse lisaks pokkerile ka ühiskonna teadlikkust teistest mängudest.


 "Uuringud tõestavad spordiennustuse kasvavat populaarsust, kindlasti on tõusev mitmete uute virtuaalsete mängude trend ning isegi klassikalistest kasiinomängudest pole just ilmunud kuigi palju eestikeelseid kvaliteetartikleid. Seetõttu suuname suure osa oma energiast nende valdkondadega seotud meelelahutuslikele üritustele, vahendame ja analüüsime suuremaid kampaaniaid ning üritame lahata mängude spetsiifikat. Muuhulgas kavatseme rääkida üsna ilustamata ka kontrolli alt väljunud mängurlusega kaasnevatest ohtudest," selgitas Imre.   


Lisaks hõlmab Jokker.ee sisu  pidevalt uuendatavaid operaatorite ülevaateid, põhjalikke mängude kirjeldusi, strateegiat, foorumit ning live-ülekanded pokkeriturniiridelt. Veebilehel on juba avaldatud üle kümne unikaalse artikli, mis käsitlevad kõiki veebilehele olulisi valdkondi.

  

"Veebilahenduse on teinud oma ala profid ning see on ka mobiilisõbralik. Siiski palume arvestada, et portaal on veel väga noor ning võib esineda mõningaid vigu. Vabandame ette ning palume kõikidest puudustest meile teada anda, et saaksime need likvideerida, " lõpetas Imre. 


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5