ETPF valis uue juhatuse, presidendina jätkab Marek Reinaas
  • Maheaatom
  • 01.06.2016

ETPF valis uue juhatuse, presidendina jätkab Marek Reinaas

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) valis möödunud nädalavahetusel uue seitsmeliikmelise juhatuse. Föderatsiooni presidendina jätkab reklaamiärimees Marek Reinaas (pildil), kes alustab oma kolmandat ametiaega. 

All-Linna pokkeriklubisse kuuluv Reinaas on juhtinud ETPF-i tegevust alates föderatsiooni asutamisest 2010. aastal. Lisaks temale kuuluvad vastvalitud juhatusse ka Tanel Reisi Insomnia pokkeriklubist, Ergo Maruste ning Laur Sibold Wismari pokkeriklubist, Herli Olop Olympicu pokkeriklubist, Kairit Leibold mängudeportaalist Jokker ning eraisikuna Tartu pokkeriaktivist Tarmo Pikk.

 "Kui siiani pidid kõik ETPF-i tegemistes osaleda soovivad pokkerihuvilised kuuluma mõnda föderatsiooni liikmesklubisse, siis nüüdsest saavad ETPF-i liikmed olla ka eraisikud," kommenteeris föderatsiooni juhatuse liige Tanel Reisi. "Seejuures on hääleõigus nii eraisikutest liikmetel kui ka klubidel. Kui igal liikmel on üks, siis igal ETPF-i liikmesklubil kümme häält," jätkas Tanel. 

"Juhul kui föderatsiooniga liitutakse eraisikuna, tuleb kanda aastane liikmemaks 20 eurot otse ETPF-i arvelduskontole. Liituda võib iga täisealine pokkerihuviline," täpsustas Tanel. "Kui aga soovitakse võtta osa ka mõne liikmesklubi tegevusest, tuleks kontakteeruda valitud klubi esindajaga, sest liikmemaks ning liitumistingimused võivad olla klubiti erinevad," lõpetas Tanel.

Rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) liikmete hulka kuuluv ETPF on iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. Lisaks saavad föderatsiooni liikmed osaleda suvepäevadel, aasta parimate auhinnagalal ning klubide karikavõistlustel. ETPF-i tegevust toetavad Olympic Casino, Paf, Unibet ning Triobet. 

kairit.jpg
Meie portaali esindab juhatuses nimekas naismängija Kairit Leibold
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5