Märksõna: Kairit Leibold

Eesti naiste pokkeriliiga

Eesti naiste pokkeriliiga on 2009. aastast alates korraldatav ainult Eesti naismängijatele avatud kaheosaline võistlussari.

Eesti läbi aegade edukaimad turniirimängijad 2016. aasta märtsis

  • Hannes Namsing
  • 15.03.2016
  • Uudised

Nädal aega tagasi esitlesime maailma läbi aegade parimate turniirimängijate edetabelit, nüüd aga heidame pilgu Eesti paremikule.

Reisiblogi: Triobetiga Las Vegases

Juunis reisivad Imre ja Kairit Leibold Triobeti toetusel Las Vegasesse, et osaleda WSOP avaturniiril, rännata kanjonites ning tegeleda pisut ka heategevusega.

Triobetiga Las Vegases - Leiboldite reisi- ja pokkeriblogi

  • Imre Leibold
  • 18.05.2016
  • Blogid

Juunis reisivad Imre ja Kairit Leibold Triobeti toetusel Las Vegasesse, et osaleda WSOP avaturniiril, rännata kanjonites ning tegeleda koos Triobetiga pisut ka heategevusega.

Meie Las Vegas. Osa 1

Leiboldite esimene kokkupuude Las Vegasega. Tournament of Champions, põnev jaotus Doyle Brunsoni vastu, hirmutav lennureis Suurde kanjonisse ja jalutuskäik Stripil.

Meie Las Vegas. Osa 2

"Meie Las Vegas" teise osa teemadeks on netipokkeri ajaloo massiivseim reigiralli, WSOP finaallauda jõudmine ja Bellagio $5000 chipid.

Meie Las Vegas. Osa 3 - reisid

"Meie Las Vegas" kolmas osa on pühendatud reisidele - Los Angeles & San Francisco, Kalifornia rahvuspargid ja Utah kanjonid. Üks anekdoot ka.

Hey! Ho! Let`s go!

Minevikuheietused on nüüdseks seljataga ning täna õhtul alustavad Leiboldid teekonda Las Vegase poole. NB! Artiklist leiate salasõna homsele Triobeti freerollile!

ETPF valis uue juhatuse, presidendina jätkab Marek Reinaas

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) valis möödunud nädalavahetusel uue seitsmeliikmelise juhatuse. Föderatsiooni presidendina jätkab reklaamiärimees Marek Reinaas.

Reisiblogi: Lauda pole jõudnud, aga kaart ei jookse!

Las Vegas tervitas meid teistsuguse kaardijooksu probleemiga, kui oodata oleks osanud!

Reisiblogi: Colossus läbi, kavasse lisandus uus heategevuslik turniir

WSOP Colossus avapäevast Leibolditel edasi pääseda ei õnnestunud. Imre lisas heategevuslike turniiride kavasse 9. juunil toimuva pot limit omaha.

Reisiblogi: pöörane PLO flipament, Kairit kõrvalturniiril finaalauas

Reisi pokkerimängude kokkuvõte - WSOP $565 heategevusturniir, PLO rahalauad ja Kairiti edukas $185 kõrvalturniir.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5