Hey! Ho! Let`s go!
  • Imre Leibold
  • 30.05.2016

Hey! Ho! Let`s go!

„Triobetiga Las Vegases“ on pokkeri- ja reisiblogi, kus kajastame oma käesoleva aasta reisi pokkeri maailmameistrivõistlustele ning samas meenutame kõigi kümne varasema Las Vegase reisi eredamaid hetki. Meil endal on päris põnev kõik need aastad mõtetes uuesti läbi elada, kirja panna ning loodetavasti pakub see huvi ja inspiratsiooni ka teistele.  Mängime, matkame, pildistame, kirjutame ning teeme natuke ka heategevust.

Viimastel nädalatel linna peal tuttavaid kohates küsiti meilt päris sageli: “Te pidite ju Vegases olema?” Ega ma ise pole ka sellest patust puhas, et loen pealkirju ja mõtlen ülejäänud jutu juurde. Niimoodi saab kiiremini ja mõnikord on huvitavamgi, aga nüüd on meie minevikuheietused lõppenud ja täna õhtul põrutame tõepoolest teele!  

Kirjutamisega reaalaega siirdumine toob kaasa mõningase formaadi muutmise. Kui siiamaani tegime viisakalt viimistletud materjali, siis nüüd vajutame nuppu "blog mode", mis tähendab, et liigselt sõnu siluma ei hakka, genereerime kergekoelist blogiteksti, teeme sotsiaalmeediasse meeleolu- ja toidupostitusi, ujutame Instagrami "kassikese_pildid" üle Las Vegase linna ja USA loodusvaadetega. 

Mis me seal Vegases täpsemalt teeme? Enne sellele vastamist annan teada, et homme, 31. mail kell 20.00, toimub Triobetis ainult eestlastele mõeldud freeroll “Leibolditega Las Vegasesse”. Turniiri auhinnafond on €100, aga veelgi ägedam on see, et võitja saab rahale lisaks adrenaliinipaketi “Elamussõit Lamborghini Gallardoga!” Wruum-wruum! Ise istud roolis, täpselt nagu arvutimängus, aga päriselt! Paketi väärtus poest ostes €119. 


Turniiri leiab Triobeti lobbyst Satellites>Triobet Events>Leibolditega Las Vegases. Regamiseks on vaja teada salasõna ning selleks on: Lasvegas

--

Kuna meil on terve reisi ajaks renditud auto (mitte küll Lamborghini!), siis plaan on juba Vegase linnaperioodil mitmeid kordi loodusesse sõita. Red Rock kanjon, Tuleoru park, Spring Mountains - need on tegelikult kõik lühikese autosõidu kaugusel. Plaan on selline, et varahommikuti kaeme kive ja müttame metsas ning pärastlõunal sahistame kaarte.

Pokkeri osas on otsad väga lahtised. Kindlalt on paigas ainult WSOP Colossus ja WSOP PLO. Teiste mängude osas näen kolme potentsiaalset stsenaariumi: 
1) PLO/BigO rahalaudade grindimine Rio/Venetian/Aria. Tõenäoliselt rahaliselt mõistlikuim, aga kas saab mindseti paika? Sageli on plaanid kõvad, aga reaalsuses passin hoopis Budweiser peos hotellitoa telekast pesapalli ja muid murumänge. 
2) PLO/PLO8/BigO turnade grindimine üle terve linna. Võrreldes cashiga läheb pigem meelelahutuse poolele, kuigi väärtust neis ju mõistagi on ja väiksemate turnadega pole üldjuhul ka maksude muret (esikoht alla $5000).
3) WSOP satikad, mille hittimise korral teeks veel mõned WSOP turkad. Rahaliselt ilmselt kõige rumalam variant, aga gloryhunterit himustab kangesti käevõru. NLH-d peale Colossust ei viitsi, aga mingeid miksamente ja veidrat stuffi võiks ju teha küll.
Eks enesetunde pealt peab vaatama, et kuhupoole kisub ja mida teha tahab. 
  
Jämeda pintsliga joonistatult on kava järgmine:
30. mai E - Laevaga Rootsi. Õhtu põhitegevus on Coca põrmustamine hiina pokkeris
31. mai T – Saabumine Las Vegasesse kell 16. Puhkus!
1. juuni K – Chillimine hotellis ja basseini ääres , õhtul ehk ka mingi show
2. juuni N – Colossus 1 (Imre)
3. juuni R – Fire State valley / Downtown
4. juuni L – Colossus 2. (Kairit, Imre) 
5. juuni P - Colossus (loodetavasti ikka sees) / cashi grind
6. juuni E – Colossus (big moniez!) / cashi grind
7. juuni T - Red Rock / Grind / $250 PLO @ Binions
8. juuni K – Grind / PLO $240 @ Nugget / $250 HORSE @ Binions 
9. juuni N - WSOP PLO $565 
10. juuni R – WSOP PLO / PLO $450 @ Aria? $250 2/7 triple draw (nami!) / $250 razz @ Binions?
11. juuni L – Zion rahvuspark 
12. juuni P – Zion / Bryce kanjon
13. juuni E – Bryce kanjon
14. juuni T – Kojusõitu alga
15. juuni K - Laevaga Tallinnasse
16. juuni N - Home sweet home!

Praeguseks kõik, ärge siis freerolli unustage! 

triobet.jpg
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5