Reisiblogi: Colossus läbi, kavasse lisandus uus heategevuslik turniir
  • Imre Leibold
  • 06.06.2016

Reisiblogi: Colossus läbi, kavasse lisandus uus heategevuslik turniir

„Triobetiga Las Vegases“ on pokkeri- ja reisiblogi, kus kajastame oma käesoleva aasta reisi pokkeri maailmameistrivõistlustele ning samas meenutame kõigi kümne varasema Las Vegase reisi eredamaid hetki.   Mängime, matkame, pildistame, kirjutame ning teeme natuke ka heategevust.
Pilte saab vaadata Kairiti Facebookist. 

triobet.jpg
WSOP Colossus II jäi osalemisaktiivsuselt napilt eelmise aasta turniirile alla, kuid 21 613 sisseostu ja 11 miljoni dollari suuruse auhinnafondiga turniir oli nime vääriline sellegipoolest. Kahjuks meil avapäevast edasi pääseda ei õnnestunud. 

Minu teine katse jäi esimesest veelgi lühemaks, seekord ei õnnestunud vastu pidada isegi esimese pausini. Kohe mängu alguses sain nupud laua keskele. Avan UTG  125, üks-ühele Sulliwani välimusega mängija (äkki oligi!) viskab surnupealuusõrmustega ehitud näppudega lauale 300. Teen 1125, maksab. Flop , checkin, surub all-in, ohkan ja maksan. Tal ka , freerollin backdoormasti peale, mida siiski ei tule.

Teisel tasemel hittisin jälle seti, kui UTG+1 tegi naismängija 225, 1 call, ma buttonilt call , BB tuleb samuti kaasa. , woohoo. Checkivad, panen 400, naine maksab. Turn , check-check. Oleks võinud muidugi panna, väärtust ja kaitset ju vaja, aga võtsin vaikselt. River , check-check. Avab . Päris huvitav flopi float.
Korra sain flopist veel rojalitõmbe, üritasin kõvasti, aga missasin. Siis olingi juba 16BB peal, üks avas, ma  all-in, call . Flopis  ja olingi väljas.

Kairit võitles kauem, 9. tasemel hakkas rahakoha lõhn vaikselt õhku tõusma (eelmisel päeval oli Liina jõudnud rahadesse 11. tasemel), aga napikaks see jäigi, kui Kass surus 10bb-d cutoffilt  sisse, aga button leidis  ja suur blind

Main Street hotell-3399.jpg
Minu mängud said absoluutselt liiga kiire lõpu ning rahulolematus närib hinge. Seetõttu otsustasime, et teen 9. juuni $565 PLO ka heategevusliku turniirina ehk siis pool potentsiaalsest võidurahast annetame heategevusse. Loodetavasti õnnestub enda formaadis sügavale minna, kuigi eks see üks flipament ole.

Red Rock kanjon
Täna hommikul saime lõpuks esimest korda loodusesse, võtsime Raigo ja Ainika ka kaasa ning käisime Red Rock kanjonis ära. Vegases on hetkel kuumalaine, mitmendat päeva juba temperatuur 40 kraadi kopikatega ning isegi öösel ei lange alla 30. Seepärast mingit pikemat matka tegema ei hakanud, turnisime lihtsalt mööda punaseid kaljusid, uudistasime sisalikke, linde ja oravaid, nautisime vaadet.  

red rock  me kaks-3466.jpg
Homme kolime aastate jooksul meie koduhotelliks kujunenud GoldCoasti. Hotell asub Rio kõrval ja järgmised päevad kavatsengi sisustada rahalaudade grindimisega, töö vajab ju tegemist. Eile lühikese sessi tegin, mäng oli üsna hea, jooks kahjuks mitte. Suurimas pangas sain turnil rahad sisse top setiga 9-kaardi wrapi vastu, aga imes kokku. Live puhul on jama see, et isegi Sklansky buckse ei saa koguda ja ennast EV-joonega lohutada. Seega mõistlik on võita ja üritan sellega juba homme hoogsalt tegelema hakata. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5