Colossus avalöök: kolm setti, nelik, KK, QQ, AKs...player out!
  • Imre Leibold
  • 04.06.2016

Colossus avalöök: kolm setti, nelik, KK, QQ, AKs...player out!

„Triobetiga Las Vegases“ on pokkeri- ja reisiblogi, kus kajastame oma käesoleva aasta reisi pokkeri maailmameistrivõistlustele ning samas meenutame kõigi kümne varasema Las Vegase reisi eredamaid hetki.   Mängime, matkame, pildistame, kirjutame ning teeme natuke ka heategevust.
Pilte saab vaadata Kairiti Facebookist. 

Kolm setti, millest üks läks üle nelikuks; KK, QQ, AK, AKs, AQ...ja väljas esimese pausijärgse käega.
--
2+2 foorumist loetu põhjal ootasin, et Colossus on rahvamasside osas midagi enneolematut, kus liikuda saab ainult külg ees ning WC-sabad on kilomeetrised. Tegelikult oli lihtsalt tavapärane päev kontoris, loomulikult väga palju rahvast, aga see on WSOP-l nagunii standardiks. 

Startisime hommikul varakult, kuna olin mures, kas vabasid parkimiskohtasid üldse leidub. 9.30 (Colossus algab kell 10.00!) oli parkla pooltühi, no problem at all. Parkimise ümber käib hetkel Vegases suur kära, MGM-kasiinod muudavad selle käesolevast kuust tasuliseks ja rahvas pole üldse rahul. Mulle ka ei meeldi, et vana aja Vegase ärimudel, kus mängija meelitati odava eluoluga kohale ning  raha teeniti mängulauas, on kadumas ning Vegas muutub tavapärseks "iga asi maksab ja mitte vähe" turismikeskuseks.

Colossus Day 1C
Turniiri avas TJ Cloutier, "Shuffle up and deal!" tuli ilma pikema jututa. Esimese käe foldisin, teises leidsin buttonilt kahtede paari. Kolm mängijat oli juba limpinud, järgisin nende eeskuju. Flop ! Kaks checki, 50-aastane vuntside ja Woody Allen prillidega (veider kooslus indeed) mängija paneb 200, mina maksan, ülejäänud foldivad. Turn , bet 600, maksan. River ! Tuleb blokipanus 650, ma nutsuga kütan 2k, foldib lahtiselt 89c. Nelik kulus marjaks ära!

25/50, panen utg  punuma, saan viis calli. Laud jookseb maha , keegi ühtegi panust ei tee ja mina võtan äss kõrgega panga maha! 
50/100. MP avab 300, ma  cutoffil maksan, BB maksab. Flop , checkivad, ma panen 400 ja vastased foldivad. Teine set!

50/100, päeva veidraim käsi. Utg , panen 225, saan 3 calli.  flopi checkime läbi. Turn , panen 450, laua noor aktivist callib, tunnen ennast väga turvaliselt. River . Ei usu, et tüüp kuigi palju blufiks selles seisus, seega panen 700, lootuses saada nutva calli äss kõrgelt. Tüüp instamuckib lahtiselt ! Nice bluff, Imre, lol!

75/150, ante 25 (mhmh, Colossusel tulevad anted sisse kolmandal tasemel!), MP avab 350, BU call, ma BB-l  call. Flop , MP bet 500, mina maksan. Turn , check-check.River , check-check. Avab . Odavalt pääsesin!

75/150, CO avab mürakas mehhiklane 2500 stäkiga paneb 350, ma väikselt blindilt  panen 850, maksab, jättes seljataha alla panga. Flop , meh, loll laud aga ei hakka ju check-foldima ka, panen 1000, äsab 1650 sisse, callin 650 juurde.  peab.

100/200, SB raise 400, ma BB . Flop , paneb 500, võiks ju foldida, aga floadin hoopis. Turn , checkib, panen 1000 (laisk panus, ei viitsinud hakata verbaliseerima, 700 oleks vast piisanud), maksab. River check-check, tal . Ilmselt riveril oleksin betiga kätte saanud.

100/200, avan 10bb stäkiga utg  400, MP maksab. Flop . Kolmas set! Panen 500, call. Turn , lükkan 1100 nupud, maksab . River , tean küll, et mul mustad emandad, aga ikkagi kohe ei märka, et sahistasin ise masti kokku...pääsen ehmatusega. Paus.

150/300, utg +1 avab 800, ma panen väikselt blindilt  4500 nupud, saan calli  käest ja kuigi saan floppi veel mastitõmbe, siis kokku sumistada ei õnnestu. 
Uskumatult palju häid käsi ja hitte, aga tulemus sedavõrd närb. Meh.

Ülejäänud päeva lihtsalt molutasin maha, mingi hiline jetlag või miski, nii paganama väsinud olemine oli, et ei jaksanud kätt ega jalga tõsta. Kass oli see-eest tubli ja tegi oma pooleliolevad koolitööd lõpuni.

Täna Colossuse viimane avapäev, läheme mõlemad lahingusse. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5