Coolbet korraldas ööklubis Venus vägeva tervituspeo
  • Jokker.ee
  • 06.12.2016

Coolbet korraldas ööklubis Venus vägeva tervituspeo

1. detsembril korraldas kuu aega tagasi Eestis aktiivselt tegevust alustanud mänguportaal Coolbet ööklubis Venus vägeva avamispeo, kuhu olid kutsutud paljud kuulsad ja ilusad, kes lähemalt või kaugemalt spordi ning panustamisega seotud. Esindatud oli ka Jokker.ee!
 
Ettevõtte asutaja Jan Svendsen esines lühikese kõnega, kus rõhutas, et Coolbet on tulnud Eestisse selleks, et jääda. Edasi lõbustas külalisi Cool D feat Kozy ja DJ Critikal ning tuntud koomik Louis Zezeran.

Coolbet-2148.jpg

Samuti sai mängida pokkerit ning teha lahutada meelt virtuaalreaalsuse, lauajalgpalli ja photoboxiga. CoolBeti tutvustasid külalistele Invidia agentuur promotüdrukud ning silmailu pakkusid SQUAD! by Invidia ülivinged tantsijad. 

Coolbet-2511.jpg
Coolbeti trump - tasuta keerutustega saadud võite EI PEA läbi mängima! 

Ole teadlik, et uued kliendid saavad Coolbetiga liitumisel täiesti niisama 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel online-slotil Starburst, millel puudub läbimängimise kohustus.

Pärast konto avamist tuleb see kinnitada koodiga, mis saadetakse mobiilile. Seejärel tuleb avada Starbursti slot Coolbetis ning  tasuta keerutused ongi seal ootamas. Nendega võib võita kuni €500, mida saab hiljem vabalt kasutada. Kordame üle - see pakkumine kehtib vaid uutele liitujatele ning nõutav pole deposiit ega võidetud raha läbimängimine.  Pärast tasuta keerutusi võib lõigata kasu ka esimese deposiidi boonustest. 

- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Coolbet-2244.jpg

T
ähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5