Jokker.ee alustas koostööd Coolbetiga
  • Jokker.ee
  • 21.11.2016

Jokker.ee alustas koostööd Coolbetiga

Täna alustasid koostööd mängudeportaal Jokker.ee ning alates 2016. aasta novembrist Eesti turul aktiivselt tegutsev online-keskkond Coolbet, kes pakub oma klientidele nii spordiennustust kui kasiinomänge.   

Coolbeti brändi omanik on Eesti ettevõte StayCool OÜ, mis omandas hasartmängude korraldusloa 2016. aasta märtsis. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, kus töötab ligi 50 inimest. Lisaks Eestile on peamisteks sihtturgudeks Põhjamaad - Soome, Rootsi ja Norra. 

Coolbet defineerib end ettevõttena, mille prioriteedeks on oma klientidele ausa ning isikliku info jagamine, nagu ka vastutustundliku mängimise propageerimine. Hoolimata asjaolust, et tegemist on võrdlemisi uue tegijaga, moodustavad Coolbeti juhtkonna pikaajalise kogemusega oma ala fännid. Firma juht ning asutaja on spordiennustuse valdkonnas enam kui 30 aastat töötanud Jan Svendsen (pildil), kes pani omal ajal aluse ka Triobetile.  

Jokker.ee esindaja Hannes "Maheaatom" Namsingu sõnul kuulub Coolbet portaali aktiivsete partnerite hulka. "See tähendab, et meievaheline koostöö ei põhine vaid mõnel klikil kuskil affiliate-programmis, vaid hoiame tihedat kontakti nii ettevõtete kui ka inimeste tasandil. Pidev suhtlemine võimaldab meil ja mängijatel Coolbeti märksa paremini tundma õppida," põhjendas "Maheaatom". 

Coolbeti pakkumised uutele liitujatele

Uued kliendid saavad Coolbetiga liitumisel täiesti niisama 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel online-slotil Starburst, millel puudub läbimängimise kohustus.

STB.jpg

Pärast konto avamist tuleb see kinnitada koodiga, mis saadetakse mobiilile. Seejärel tuleb avada Starbursti slot Coolbetis ning  tasuta keerutused ongi seal ootamas. Nendega võib võita kuni €500, mida saab hiljem vabalt kasutada. Kordame üle - see pakkumine kehtib vaid uutele liitujatele ning nõutav pole deposiit ega võidetud raha läbimängimine.  Pärast tasuta keerutusi võib lõigata kasu ka esimese deposiidi boonustest. 

- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5