Algasid Coolbeti jõulupakkumised: saa deposiidi eest 5 tasuta spinni!
  • Jokker.ee
  • 29.11.2016

Algasid Coolbeti jõulupakkumised: saa deposiidi eest 5 tasuta spinni!

Sel nädalal käivitusid Eesti turul aktiivselt tegutseva online-keskkonna Coolbet jõulupakkumised.  

Pane tähele: kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis ole teadlik, et saad selle avamisel:
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Iga päev on jõulukalenderis uus eksklusiivne pakkumine. Näiteks täna, 29. novembril antakse kõikide Coolbeti mängijatele, kes on teinud eelneva seitsme päeva jooksul mistahes summas deposiidi, VIIS TASUTA KEERUTUST mängus Fairytale Legends: Red Riding Hood. Tasuta keerutustest saadud võidud on koheselt kasutavad ning neid EI PEA täiendavalt läbi mängima.

Coolbet.jpg

Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest. NB! Minimaalse sissemakse suurus on vähemalt 10 eurot ning tasuta spinnide saamiseks EI TOHI seda teha e-rahakotiga! 

Samuti pakutakse 29. novembril võimalust ennustada põneva Liverpool - Leeds United vahelise liigakarika mängu tulemust 100%-lise tagasimaksega. See tähendab, et antud ennustuse puhul puudub kihlveokontori marginaal. 

Uusi mängijaid ootab Coolbetis ka: 
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5