Coolbeti juht: Spordiennustusega on võimalik pikemas perspektiivis raha teenida!
  • Jokker.ee
  • 10.02.2017

Coolbeti juht: Spordiennustusega on võimalik pikemas perspektiivis raha teenida!

Oma äsjases blogipostituses kirjutas Coolbeti asutaja Jan Svendsen (pildil), et on teinud aktiivselt spordipanuseid juba 27 aastat ning jäänud kahjumisse vaid kahel. 

Oma õppetunde põhjalikult kirjeldav Svendsen väidab, et pole tegelenud kunagi arbitraaži ega muude trikkidega, kuigi võimalusi selleks oleks olnud hulganisti. Edu valemiks peab Svendsen hoopis häid erialaseid teadmisi, raudset distsipliini ning oskust ise koefitsiente kalkuleerida.

Svendsen tõdeb, et alguses kaotas ta palju raha meelelahutuslikele panustele, mida tegi lihtsalt telekast jalgpalli vaatamise kõrvale. Seda mõistnud, vähendas ta oluliselt nende hulka ning keskendus aladele, mida hästi tundis.

Muuhulgas vihjab Svendsen, et kihveokontorite koefid ei pruugi ka tänapäeval väljendada kaugeltki tegelikku jõudude vahekorda ning see annab oma ala hästi tundvatele spordipanustajatele teatava eelise. Umbes sama rõhutas ka elukutseline Eesti spordipanustaja, kes äsja varjunime Taavi all Eesti Ekspressile intervjuu andis

Kasulikke nõuandeid võib leida nii Svendseni panustamise checklistist kui näidetest, kuidas ise koefitsiente kalkuleerida ning neid võrrelda. Juttu tuleb ka sellest, kui Svendsen üldse alustas töötamist spordiennustuses ning kuidas ta oma äri püsti pani.

Vanameistri jutt on kindlasti põnev, liiati on tegemist tõelise oma ala legendiga, kelle "lasteks" on nii Triobet kui Nordicbet.   

Mitmesuguseid meeleolukaid, kuid rohkelt kasulikke nõuandeid jagavaid postitusi saab lugeda Coolbeti blogist

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5