Coolbeti blogi vastab kaheksale küsimusele online-slottide kohta
  • Jokker.ee
  • 08.02.2017
  • 0

Coolbeti blogi vastab kaheksale küsimusele online-slottide kohta

Ajaloohuvilised võib-olla teavad, et esimene tänapäevasel loogikal töötav mänguautomaat Liberty Bell (pildil) tehti valmis juba 1895. aastal ning hoolimata erakordselt kehvadest võiduvõimalustest sai see ometi väga populaarseks. 

21. sajandil maailma vallutanud videoslotid on mõistagi hoopis teistsugused ning olemuselt hoopis ligitõmbavamad kui kunagised ühekäelised bandiidid. Slottidest on saanud juba ammu kõige populaarsemad kasiinomängud, kuid paraku peetakse neid ka suurimaks mängusõltuvuse tekitajaks.   

Esmaspäeval ilmunud Coolbeti blogipostituses tehaksegi juttu just slottidest, vastates kaheksale huvipakkuvale küsimusele. Kui suur on siiski ikkagi slottide võiduprotsent, miks pakuvad erinevad mängukorraldajad samu slotte ning kas mänguoskustest ka midagi sõltub?

Väga üldiselt räägitakse ka sellest, kuidas üldse kaasaegsetel videoslottidel mängimine käib ning viimaks abinõudest võimaliku mängusõltuvuse lahendamisel. Coolbeti blogid on algusest peale tuntud oma aususe ja otsekohesuse pärast ning seal ei üritata varajata ühtegi tõsisasja.

Pikemalt saad juba lugeda siit

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker