Coolbet pani kirja 10 spordiennustuse megavõitu läbi aegade
  • Jokker.ee
  • 17.01.2017

Coolbet pani kirja 10 spordiennustuse megavõitu läbi aegade

Oma eilses blogis reastas Coolbet kümme kõige tähelepanuväärsemat võitu spordiennustuse ajaloos. Nende hulka kuuluvad nii tõelised vedamised ning imelised kokkusattumused kui ka tõelised oskuspanused ja pikaajalised läbinägelikud prognoosid. 

10. koht: Mali koondise uskumatu comeback (2010)

Vaid vähesed uskusid, et Mali suudab vältida kaotust Angola vastu Aafrika meistrivõistlustel. Kui mängu lõpuni jäi 11 minutit, oli Mali 0-4 kaotusseisus ning kõik näis olevat enam kui kindel.

Siiski tundus ühele ambitsioonikale jalkafännile, et ime on veel võimalik ning ta tegi kiirelt £5 panuse normaalaja viigile. Kui 90 minutit täis tiksus, polnud aga skoor karvavõrdki muutunud ning Angola fännid hakkasid juba võitu tähistama.

Siis juhtus aga midagi täiesti uskumatut. Mali lõi lisaminutitel 4 väravat ning tegi sellega teoks ühe meeldejäävaima comebacki jalgpalli ajaloos. Hiljem tähistasid seda tulemust paljud vutisõbrad, kuid kõige õnnelikum oli just see tundmatuks jäänud mängija, kes teenis tänu oma intuitsioonile 5000 naela.

9. Õnnestunud kauglöök õigustas Adrian Haywardi pikaajalist riski (2006)

Liverpool juhtis FA Karika kolmanda ringi mängus Lutoni vastu ühe väravaga ning Lutonil polnud mängu viimastel minutitel enam midagi kaotada. Nad võtsid suuri riske ning Lutoni väravavahti võis näha koguni vastaste väljakupoolel mängimas.

Äkitselt sai aga Xabi Alonso oma väljakupoolel palli ning tulistas selle teiselt poolt keskjoont vastaste väravasse. Tema meeldejääv koll tagaski Liverpoolile 5 - 3 võidu.

Liverpooli fännid olid küll hullumas, kuid keegi polnud õnnelikum Adrian Haywardist.

Just selle mehe peas keerles eelmisel aastal mõte, et Alonso suudab skoorida ka omalt väljakupoolelt. Ta astus viimaks sisse ühte kihlveokontorisse ning tegi sellele 200-naelase panuse. Kuigi hooaja lõpuni oli veel tublisti aega, määrati panusele koefitsient 125 ning kihlveokontor oli enam kui kindel, et nad ei kuule sellest enam kunagi.

Paraku ei pääsenud nad aga mahlasest £25 000 väljamaksest.

8. Gerry McIlroy isalik vaist (2014)

Mõistetavatel põhjustel ei tohi sporditähed enda peale panustada. Küll on see aga lubatud nende vanematel.

Gerry McIlroy 15-aastane poeg Rory paistis olevat igati lootustandev golfimängija ning Gerry panustaski 200 naela, et poiss võidab 10 aasta jooksul British Openi. Kihlveokontorid ei pidanud selle tõenäosust küll suuremaks kui üks viiesaja vastu, kuid mees oli endas nii kindel, et ärgitas ka mitmeid sõpru oma eeskuju järgima.

2014. aastal võitis Rory McIlroy British Openi ning kihlveokontor kinnitas, et maksis just välja 100 000 naela tema isale ning 80 000 naela isa sõpradele.

Edasi saad juba lugeda Coolbeti blogist!

dbd.jpg

KUIDAS SAADA COOLBETIS 10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA?
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis saad spordiennustuses esimese deposiidi boonuse 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega.
 
Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5