Algas Coolbeti koefivõistlus: võitjale €2500 reisitšekk, 20 parimale boonused
  • Jokker.ee
  • 13.01.2017

Algas Coolbeti koefivõistlus: võitjale €2500 reisitšekk, 20 parimale boonused

11. jaanuarist kuni 1. veebruarini kell 9:00 toimub Coolbetis võistlus, mille eesmärgiks on hittida võimalikult kõrge koefiga. Võitjat ootab lisaauhinnana 2500-eurone reisitšekk, kohtadel 2.-20. lõpetanud ennustajaid aga lihtsalt läbimängitav (6x, min. koef 1.70) spordiennustuse boonus.

Võistluse idee on väga lihtne: vali mistahes spordiala või liiga ning tee vähemalt €2 panus mängu lõpptulemusele süsteemis 1x2 (mis see on, saad lugeda siit). Arvesse lähevad nii mängueelsed kui live-panused, samuti kõik mitmikpanused.

Võistluse raames võib teha piiramatul hulgal panuseid, kuid üks mängija saab võita ainult ühe auhinna. Olukorras, kus ühel mängijal on mitu võidupiletit, arvestatakse kõige kõrgema koefitsiendiga piletit.

Süsteempanuse puhul arvestatakse ainult üht panust (kõrgeima koefitsiendiga). Kui kaks või enam mängijat saavad võrdselt kõrgeima koefitsiendi oma võidupiletites (arvestatakse 2 kohta pärast koma), loetakse võitjaks seda mängijat, kes tegi oma panuse ajaliselt varem.

Edetabelit uuendatakse tööpäeviti hiljemalt kell 14:00.
VÄGA OLULINE: Kampaanias osalemiseks on nõutav registreerumine promolehel.

fdfdf.jpg
Kordame veelkord üle: reisitšeki võidab osaleja, kellel on kõige kõrgema koefitsiendiga võidupilet, mis on panustatud mängu lõpptulemusele (1x2). Kuhu reisida, on juba mängija enda valik - näiteks jäähoki MM Kölnis või hoopis mõni muu äge üritus. 

Kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis selle avamisel saad
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5