Coolbet asus toetama Tallinna Kalevi jalgpalliklubi
  • Jokker.ee
  • 11.01.2017

Coolbet asus toetama Tallinna Kalevi jalgpalliklubi

Möödunud aasta novembris Eestis aktiivselt tegevust alustanud mänguportaal Coolbet sõlmis ametliku koostöölepingu ühe Eesti vanima jalgpalliklubi Tallinna Kaleviga, eesmärgiga toetada klubi tegemisi ning panustada noormängijate arengusse.

Kalevi tegevjuhil Sigrid Karpoval on ülimalt hea meel, et  Coolbet’iga paneb klubi tegemistele õla alla. "Meie igapäevane töö Kalevis keskendub suuresti noormängijate arendamisele. Meie plaanid ja ambitsioonid on suured ning kindlasti aitab Coolbet’i toetus kaasa noormängijate kõrgemate sportlike tulemuste saavutamisele," sõnas Karpova. 

JK Tallinna Kalev asutati esialgu 1911. aastal ning aastatel 1923, 1930 ja 1955 tuldi Eesti meistriks. Seejärel tuli mõningane paus ning jalgpalliklubina tuli Tallinna Kalev tagasi 2002. aastal. Järk-järgult hakati mööda liigasid ülepoole pürgima kuni lõpuks, 2006. aastal, mängis Kalev end Esiliigas kolmandale kohale ning pääses play-offi kaudu edasi Meistriliigasse. Pärast rasket 2014. aasta hooaega langes Kalev tagasi Esiliigasse, kus on püsinud kuni tänase päevani.

Nüüdseks on Tallinna Kalevist välja kasvanud üks suurimaid jalgpalliklubisid Eestis ning uute tuulte puhudes on põhjust uskuda, et üsna peagi hakkab klubi võistlema ka esikoha pärast Meistriliigas. JK Tallinna Kalevi presidendiks sai hiljuti Ragnar Klavan, kes hetkel mängib FC Liverpoolis. Tema partneriks Tallinna Kalevi eesotsas on endine Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindpere

"Coolbet jagab ning toetab Tallinna Kalevi eesmärki arendada jalgpalli Eestis ning panustada eelkõige noorte mängijate arengusse. Jalgpall on kahtlemata üks populaarsemaid spordialasid Eestis. Koostöös Kaleviga loodame tõsta konkurentsitaset jalgpallis veelgi kõrgemale, mis loodetavasti toob lõpuks rohkem inimesi ka staadionitele oma lemmikule kaasa elama," sõnas Coolbeti turundusjuht Ervin Järvelepp

Tallinnas asuva peakontoriga ettevõttes töötab ligi 60 inimest. Coolbet’i eesmärk on pakkuda inimestele meelelahutust ning tõsta suhtumist vastutustundlikkusse mängimisse kõrgemale tasemele. Coolbeti iseloomustab sihilikult madal, vaid 3-4%-line kasumimarginaal (valdkonna keskmine on 8-9%), millega soovitakse pakkuda oma mängijatele vaieldamatult kõrgemaid koefitsiente.

Coolbeti trump - tasuta keerutustega saadud võite EI PEA läbi mängima! 

Ole teadlik, et uued kliendid saavad Coolbetiga liitumisel täiesti niisama 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel online-slotil Starburst, millel puudub läbimängimise kohustus.

Pärast konto avamist tuleb see kinnitada koodiga, mis saadetakse mobiilile. Seejärel tuleb avada Starbursti slot Coolbetis ning  tasuta keerutused ongi seal ootamas. Nendega võib võita kuni €500, mida saab hiljem vabalt kasutada. Kordame üle - see pakkumine kehtib vaid uutele liitujatele ning nõutav pole deposiit ega võidetud raha läbimängimine.  Pärast tasuta keerutusi võib lõigata kasu ka esimese deposiidi boonustest. 

- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Coolbet-2244.jpg

T
ähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5