Eestlased said Coolpickzi nädalamängus kolmikvõidu
  • Jokker.ee
  • 05.01.2017

Eestlased said Coolpickzi nädalamängus kolmikvõidu

Eestlaste seas koguvad järjest suuremat populaarsust tasuta spordiennustust vahendava veebilehe coolpickz.com nädalamängud, kus meie spordihuvilised on pakkumas skandinaavlastele aina kõvemat konkurentsi. Ühtlasi saame rääkida ka esimestest suurtest kordaminekutest, sest eelmisel nädalal saavutasid Eesti kasutajad jalgpalli tulemuste ennustamisel koguni kolmikvõidu! 

Kõiki premeeriti vastavalt kohale 60-200 eurose boonusega Coolbetis ning kokku jagus auhindu 20 parimale. Nagu ikka, oli mängus osalemine kõigile tasuta ning ühtegi reaalset pärisraha ennustust polnud kuskil vaja teha. Võitja "aleksjaz"-i pakkumist ning teenitud punkte võite näha alljärgneval pildil: 
 

Eesti kolmik.jpg
Jäähokis meie mängijatel eelmisel nädalal küll nii hästi ei läinud ning kaksikvõit kuulus hoopis hokihulludele põhjanaabritele. Eestlastest oli aga parim "Birxxu", kes teenis kolmanda koha eest 60-eurose boonuse.

Ennusta Sinagi - see mäng on kõigile tasuta!
 
Sel nädalal on käimas juba järgmised ennustusmängud ning oma valikud nii jalgpallis kui jäähokis saab teha kuni laupäeva, 7. jaanuari õhtuni kell 17:00. Mängus osalemiseks tuleb 
ennustada Coolpickz veebilehel kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ja kümne valitud hokilahingu (NHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Jagades oma ennustust ka Facebookis, saad viis lisapunkti. 

Mõlema mängu auhinnafond on 750 eurot, millest kuulub kummagi võitjale 200 eurot. 
Auhinnad  20 parimale makstakse välja boonuste näol ning tuleb enne väljakandmist Coolbetis 6 korda läbi mängida. See on matemaatiliselt väga hea diil (ka neile, kes spordist midagi ei tea) - täpsemalt võid lugeda siit.  

picks.jpg

Ava konto Coolbetis ning saad kohe 10 tasuta keerutust, mida EI PEA läbi mängima!

Kas teadsid, et uued kliendid saavad Coolbetiga liitumisel täiesti niisama 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel online-slotil Starburst, millel puudub läbimängimise kohustus?

Pärast konto avamist tuleb see kinnitada koodiga, mis saadetakse mobiilile. Seejärel tuleb avada Starbursti slot Coolbetis ning  tasuta keerutused ongi seal ootamas. Nendega võib võita kuni €500, mida saab hiljem vabalt kasutada. Kordame üle - see pakkumine kehtib vaid uutele liitujatele ning nõutav pole deposiit ega võidetud raha läbimängimine.  Pärast tasuta keerutusi võib lõigata kasu ka järgmistest esimese deposiidi boonustest: 
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

STB.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5