Unibet ja Coolbet võitsid tänu eestlaste abile mainekad auhinnad
  • Jokker.ee
  • 07.02.2017

Unibet ja Coolbet võitsid tänu eestlaste abile mainekad auhinnad

Tallinnas enam kui 50 inimesele tööd pakkuv Coolbet ning Eestis väljatöötatud pokkeri- ja bingotarkvara kasutav Unibet pälvisid tunnustust mainekal International Gaming Awards (IGA) auhinnagalal. Mõlemad ettevõtted ei pääsenud ainuüksi nominentide hulka, vaid tulid ka omas kategoorias võitjaks!

Aasta start-up'iks valitud Coolbet alustas tegevust eelmise alles mais, laienedes novembris ka Eestisse. "Ettevõtte veebiplatvorm ja spordiennustuse tarkvara ehitati täies mahus ise üles - nii on toimunud viimase aastakümne jooksul vaid väga vähesed mängufirmad (kui üldse keegi). Nüüdseks on meil üle 15 000 aktiivse kliendi ning see arv kasvab kiiresti iga päevaga. Kui ühendada puhas ja kasutajasõbralik veebileht koos väga ahvatlevate koefitsientidega, on tulemuseks rahulolevad kliendid. Oleme võtnud oma eesmärgiks pakkuda kõige paremat klienditeenindust, mis keskenduks ka vastutustundlikule mängimisele," on kirjas Coolbeti tänases õnnelikus blogipostituses

UUS MÄNGIJA SAAB COOLBETIS 10 TASUTA KEERUTUST

NB! Deposiiti pole vaja teha ning tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA läbi mängima. 

coolbet.jpgCoolbeti esindajad auhinda vastu võtmas

Oodatult hästi läks ka Unibetil, kes on võitnud viimastel aastatel erinevatelt auhinnagaladelt hulgaliselt auhindu. Seekord pärjati neid aasta parima online-bingo operaatori tiitliga ning ka selles osas on väga suur teene eestlastel: nimelt on Unibeti bingotarkvara arendatud Eesti ettevõtte Relax Gaming poolt, mille bingovaldkonna juhiks on endine nimekas pokkeripersoon Andres Burget.  

Eelmise aasta detsembris võitis Unibet mainekal EGaming Review (EGR) galal koguni kolm auhinda. Lisaks aasta parima ettevõtte tiitlile pälvis ettevõtte ka sotsiaalselt vastutustundlikuima operaatori auhinna ning Unibeti reklaamiprojekt #LuckIsNoCoincidence valiti aasta parimaks turunduskampaaniaks. 

LOE TÄPSEMALT, KUIDAS SAADA TASUTA KRAAPEKAARTE UNIBETI BINGOS

Eestiga seotud ettevõtetest võitis auhinna ka tarkvaraarendaja Playtech, kasiinomänge tootvad Microgaming ja NetEnt ning PokerStarsi omanikfirma Amaya. 

Tähelepanu! Selles artiklis sisalduvad viited hasartmängudele. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5