OlyBeti mängija teenis emandate nelikuga kaotades Bad Beat Jackpoti 16 347 eurot
  • Jokker.ee
  • 10.05.2018
  • 0

OlyBeti mängija teenis emandate nelikuga kaotades Bad Beat Jackpoti 16 347 eurot

Pokkeris juhtub vahel, et ühel mängijatest on küll hirmtugev käsi, kuid teisel imekombel veelgi paremad kaardid ning oodatud võidu asemel tuleb leppida hoopis Bad Beat´iga ehk valusa kaotusega - kuid mitte alati! Kui üldjuhul tekitavad selliseid olukorrad mängijates tublisti tuska, siis eile õhtul OlyBeti pokkeritoas ühes anonüümses NL50 (blindid €0,25/€0,50) lauas kaotas Indrek R. pokkerialiasega "Naljatilk" emandate nelikuga ässade nelikule, mis andis "valurahaks" 16 347 eurot! 

OlyBeti Bad Beat Jackpot on progressiivne ning jätkab kasvamist hetkeni, mil leiab uue õnneliku võitja. Väljamakstavast summast teenib jaotuse kaotaja 40%, jaotuse võitja 20%, teised mängijad samas lauas 10% ning mängijad teistest laudadest, kuid samal mängutasemel 10%. Ülejäänud 20% läheb järgmise Jackpoti põhjaks.

Bad Beat Jackpoti püüdmiseks tuleb teha „opt-in“, mille järel tasud erilisse Jackpoti fondi 2 senti iga jaotuse kohta ja kvalifitseerud Jackpot väljamakstele. Auhinnafondist administreerimistasu ei võeta ning Bad Beat Jackpot jagatakse välja jaotuses, kus üks mängijatest kaotab teisele vähemalt kahtede nelikuga. On oluline, et jaotus mängitakse lõpuni ning nii võitja kui kaotaja kasutavad kombinatsiooni moodustamiseks mõlemaid taskukaarte. Jackpotile saab kvalifitseeruda kõikides Texas Holdem rahalaudades alates limiiditega/blindidega €0,10/€0,20 (NL20).

Jackpoti või ükskõik, millise sellega kaasneva summa võitmiseks peab mängija olema klikkinud "opt-in" lingile. Kuni 2018. aasta suveni (siis tuleb uus allalaetav pokkeritarkvara, mis sarnane brauseri ja mobiilipokkeriga) saab kampaaniaga liituda (opt-in) vaid allalaetavas kliendis (PC/MAC) ning seejärel kvalifitseerud Bad Beat Jackpotile ka brauseris või mobiiliga mängides. Opt-in on leitav Bad Beat Jackpot lauas all paremas nurgas (vaata artikli pilti) või allalaetava pokkeri tarkvara rippmenüüs valides: "Preferences" >  "Global Table Options" > "Bad Beat Opt In". 

bad beat jackpot2.png

Juhul, kui Jackpot-jaotuse võitja ja/või kaotaja ei ole valinud opt-in võimalust, talle/neile auhinnaraha välja ei maksta ning see liidetakse järgmise Jackpoti põhjale. Ülejäänud auhinnad jagunevad vaid opt-in valiku teinud mängijate vahel. Nii juhtus eile paljudega, kes polnud opt-in valikut teinud ja 11 539 eurot jagamisele pidanud lisasumma läks tagasi Jackpot fondi, mis on täna ligi 20 000 eurot ja kasvab iga minut.

Auhindu ei saa võita mängijad, kes pole parajasti laudades aktiivsed (staatuses „sit-out“). Igasugune kokkumäng Jackpoti võitmiseks, mille hulka kuulub vastaste teavitamine oma kaartidest ja/või mängusoovituste andmine, on rangelt keelatud ning toob kaasa Jackpoti jaotusest diskvalifitseerimise.

"Teeb väga head meelt sendilaudade cashgame mängijate üle, kes sellistest võidusummadest osa saavad," kommenteeris OlyBeti pokkerimänedžer Herli Olop ja mainis, et see ei ole esimene kord, kui eelpool mainitud Indrekul korralikult õnne oli. "Detsembris võitis ta OlyBeti nutihulluse kampaania raames uhiuue iPhone X," lisas Herli ning tõi esile ka teise eilse õhtu suure Jackpoti detailid.

Nimelt selgusid kolm õnnelikku 5-eurose sisseostuga Fish Party mängus, kes jagasid progresseeruva Jackpoti summas 42 617 €. Vaid paar minutit kestnud SNG-kiirturniiri võitnud "sportandrew" teenis 20 808 €, teiseks tulnud "Storhornet123" 12 485 eurot ning niinimetatud kaotaja 3. koht "Restorator" sai 8 323 eurot.

Fish Party.png

MÄNGIMA
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5