Heigo "Berghugo" Kulla võitis OlyBetis kuningliku mastireaga MPNPT Malta paketi
  • Jokker.ee
  • 05.01.2017
  • 0

Heigo "Berghugo" Kulla võitis OlyBetis kuningliku mastireaga MPNPT Malta paketi

OlyBeti pokkeritoas toimuvad õhtuti "Flush Royale" turniirid, kus kuningliku mastirea saanud mängijat premeeritakse MPN Poker Tour 1500 € paketiga. Eile sai kuninglikud kaardid jooksma Heigo "Berghugo" Kulla, kes sõidab nüüd 3.3 € eest MPN-pokkeriturnee uue hooaja teisele etapile, mis leiab aset Maltal kodumaises Olympic Casinos 27.-30. aprill 2017.

"Kuna teadsin mis sellega kaasneb, siis võidurõõm oli suur! Olen mänginud seda turniiri sageli ja kaks korda on õnnestunud ka võita," kommenteeris pärisraha mängus esimese kuningliku mastirea saanud Heigo.

Pokkeripaketi võidab "Flush Royale" turniiril esimena kahte taskukaarti kasutanud ja kaartide avamiseni jõudnud (showdown) ükskõik mis masti kuningliku mastirea omanik. 3.3 € sisseostuga R/A turniiril on garanteeritud  500 € auhinnafond ning võitja teenib lisaks rahale 11 € turniiripileti.

Flush Royale turniiri detailid:

Turniiri nimi: Flush Royale (€500 GTD)
Aeg: Iga päev kell 21:00
Hiline registreerimine: 60 minutit
Sisseost: €3.30 R/A 90 minutit
Algpunktid: 1500
Tasemete pikkus: 8 minutit
Lauad: 6-max

Turniiri leiad OlyBet pokkeritoas: "Tournaments" > "Special" > "All" või kasuta turniiri otsinguriba trükkides sinna "Flush Royale".

PS! Tasuta turniiripileti võid võita iga päev kell 20:45 toimuvalt tasuta "Flush Royale Flip" turniirilt, kuhu pääsevad osalema kõik 24 tundi enne turniiri algust vähemalt 50 reigitud jaotust mänginud mängijad. Esiviisik teenib tasuta turniiripileti ja mille abil võib lausa tasuta 1500 € pokkeripaketini jõuda.

NB! Auhinna kättesaamiseks peab kvalifitseeruva käe omanik saatma e-maili aadressile support@olybet.com, millele tuleb lisada mängu kuupäev, kuningliku mastirea jaotuse number ja oma pokkerialias. Võimalusel lisa juurde kuvatõmmis (screenshot), et OlyBet saaks seda rõõmu ka teistega jagada.

MPN-pokkeriturnee 1500 € pakett sisaldab 4 ööd majutust kahele koos hommikusöökidega, paketivõitjale põhiturniiri 550 € ja kõrvalturniiri 150 € piletit (saab kaaslasele anda) ning reisiraha 400 €.

Sul veel puudub OlyBeti konto? Ava konto SIIN!

PS! Kasuta konto loomisel boonuskoodi "JOKKER" - saad tasuta 10 eurot kasiino boonusraha ning pokkeris:

uue-mängija-pakkumine-1000x355_est.png


Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker