OlyBet jagab mais mobiilipokkeri mängijate vahel ära 10 000 €
  • Jokker.ee
  • 02.05.2018
  • 0

OlyBet jagab mais mobiilipokkeri mängijate vahel ära 10 000 €

OlyBet annab maikuu jooksul kõigi mobiilipokkeri mängijatele vahel ära 10 000 € ja kõik, mis sa sellest osa saamiseks tegema pead, on lihtsalt võtma oma nutiseadme ja mängima ühe pokkerijaotuse.

1. maist kuni 31. maini saad osa 10 000 € auhinnafondist kui sa mängid ära juba ainult ühe reigitud jaotuse mobiilis või tahvelarvutil, peale jaotuse lõppu laekub sinu mängukontole automaatselt 1 €. Mängides veel 19 jaotust, kantakse su kontole lisaks 2 € ning kui mängid kogu mai jooksul vähemalt 100 reigitud jaotust, siis saad oma kontole boonusena kokku 13 € - nii lihtne see kõik ongi. Pane tähele! Kampaania kestab mai lõpuni või kuni 10 000 € on ära jagatud.

OlyBeti mobiilipokker töötab uudsel HTML5 põhjal, mis tähendab, et midagi alla laadida pole vaja ja see töötab nii Android kui Apple nutiseadmetel. Lihtsalt ava oma telefonis või tahvelarvutis OlyBeti mobiilipokker, vali mäng ja naudi pokkerit kusiganes, millal iganes!

Mängida saad kuni viiel laual tasuta mänge või leia sobiv pärisraha formaat No Limit Hold'em (NLH) ja Pot Limit Omaha (PLO) mänguvalikust rahalaudu (cashgame) pimepanustega alates 0.01 € / 0.02 € kuni 50 € / 100 €. Lisaks saad mängida ka Blaze kiirpokkerit pimepanustega alates 0.01 € / 0.02 € kuni 0.25 € / 0.50 € või kuni 8-Max turniirie (k.a. Fish Party Jackpot SNG-d).


olybet mobile poker.png

Mis on reigitud jaotus?

Microgamingu pokkerivõrgustik, kuhu ka OlyBeti pokkerituba kuulub, kogub rahamängudes reiki (rake) iga 0.20 € pangas oleva summa kohta, mis tähendab, et ka 0.39 € pangas oleva raha pealt võetakse ikkagi vaid 0.01 € reiki - see on turul üks soodsamaid võimalusi pärisraha  pokkerimänguks. Kehtib ka tingimus: "No flop, no drop" ehk kui esimesi avatud ühiskaarte (flop) ei tule, sel juhul ei võeta ka teenustasu olenemata summadest, mis eelnevalt panka (pot) panustati.

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker