KUUM: MPN Poker Tour Bulgaaria Sunny Beach 5.-8. juuli 2018
  • Jokker.ee
  • 03.05.2018
  • 0

KUUM: MPN Poker Tour Bulgaaria Sunny Beach 5.-8. juuli 2018

Microgamingu (MPN) pokkerivõrgustiku omanimeline live turniirisari MPN Poker Tour (MPNPT) järgmine etapp  toimub esmakordselt Musta Mere rannikul Bulgaarias - Platinum Casinos Sunny Beachil sel suvel 5-8. juulil. Sul on võimalus kvalifitseeruda väga soodsalt päikeselisele pokkerireisile mängides omal valikul OlyBeti, Betsafe, Coolbeti või Paf pokkeritoas satelliite, mis algavad vaid 55 eurosendist.

Sunny Beach on suur, kuulus ja kirev. See on kõige tegevusrohkem kuurort Bulgaarias – palju hotell-baare-restorane ja 8 km kaunist kuldset liivaranda! Suvel on temperatuurid Sunny Beachil suviselt kuumad (keskmine temperatuur 29 kraadi). Kui sellele kõigele lisada veel pokker, siis on aeg kvalifikatsioone mängima asuda!?

Online-kvalifikatsioonide struktuur - võida 1500€ pakett või ainult 550€ põhiturniiri (Main Event) pääse

MPNPT-Sunny Beach satellite structure (002).png

Satelliitturniirid on leitavad pokkeri tarkvaras: "Tournaments" > "Live Events" > "MPNPT" sektsioonis või trüki turniiride otsingureale "MPNPT". 1500€ paketi finaal-kvalifikatsioonid toimuvad esmaspäeviti ja pühapäeviti, igas paketis sisaldub:

  • Pilet 550€ põhiturniirile* (150 000€ garanteeritud auhinnafond)
  • Pilet 150€ kõrvalturniirile**
  • Majutust neli ööd*** hotellis Wela Hotel Sunny Beach sulle ja külalisele. Kasiino asub 10 minuti jalutuskäigu kaugusel hotellist.
  • Mängijate tervituspidu, kus sa saad kohtuda teiste mängijate ja MPN meeskonnaga
  • 250€ reisiraha

*Online kaudu kvalifitseerujatel on võimalus valida, millal põhiturniiri alustada: start 1A 5. juulil või start 1B 6. juulil.
**Mängija võib oma kõrvalturniiri pileti soovi korral üle kanda enda külalisele. Kui mängija ei kanna oma kõrvalürituse piletit üle, aga ei saa kõrvalüritusel osaleda, sest ta osaleb veel põhiturniiril, siis maksab korraldaja buy-ini mängija MPNi kontole tagasi. Muudel juhtudel ei kuulu kõrvalürituse pilet välja vahetamisele või tagasi maksmisele.
***Check-in toimub 5. juulil ja check-out 9. juuli hommikul. 

Läbi online on lubatud võita mitu paketti, s.h. ka eraldi põhiturniiri pileteid, mida saad kasutada võimalikuks lisasisseostuks. Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel, seega veendu, et sul on valitud pokkeritoas andmed ajakohased.

Lihtsaim viis Sunny Beachile jõuda, on lennata Bourgas lennujaama, mis on umbes 30 minuti autosõidu kaugusel Sunny Beachist. Teise võimalusena saab mängija lennata Varnasse, kust transfeer asukohta kestab umbes tund ja 40 minutit.

Vaata lisaks mpnpokertour.com

Viimati läks eestlastel MPN Poker Tour etapil kõige paremini käesoleva aasta jaanuaris toimunud Maroko etapil, kui Mario Linno jõudis küll finaallauda, aga pidi sealt esimesena lahkuma (9. koht 34,600 MAD).

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker