Populaarsetel pokkeri Fish Party SNG-l oli taas jackpot-õnne OlyBeti mängijatel
  • Jokker.ee
  • 11.09.2018
  • 0

Populaarsetel pokkeri Fish Party SNG-l oli taas jackpot-õnne OlyBeti mängijatel

Microgamingu pokkerivõrgustiku populaarsetel Fish Party SNG-kiirturniiridel on viimase nädala jooksul välja läinud 5€ taseme turniiril kaks jackpotti. Neljapäeval, 6.09 läks välja progresseeruv jackpot summas 38 968€ ning vaid kolm päeva hiljem, 9.09 läks taas sama taseme turniiril välja jackpot summas 25 476€, millest said osa ka kaks OlyBeti mängijat.

Möödunud nädala neljapäeva vaid 5€ panusega pokkerimängu võitnud"NeoNyx7" teenis 19 484€, teiseks tulnud "djcitir" teenis 11 690€ ning niinimetatud turniiri kaotaja "omahahaii" sai 7793€. Pühapäeval aga juhtusid sama õnnelikeks turniiri võitja "Cudrios" 12 738€, teiseks tulnud "Arnoldukas" 7642€ ning kolmas oli "darude9" 5095€ - kaks viimast osutusid õnnelikeks OlyBeti mängijateks. Kõik need mängijad teenisid vähem kui 10 minutga vähemalt 1000x tagasimakse.

Fish Party turniiridel OlyBeti pokkeritoas võid tabada elumuutva Jackpoti

Fish Party kolme mängijaga turboturniirid on progresseeruva jackpotiga ehk hea õnne korral võid üks hetk mängida elumuutva summa nimel. Mänguvalikus on 1€, 5€, 10€, 20€ ja 50 € sisseostuga turniirid, millel igaühel oma jackpot-fond - kuhu koguneb raha 0,85% kaupa igalt sisseostult.

Valitud sisseostuga mäng käivitub 3 mängija registreerimisel ja enne tavapärast pokkerit selgub loosi teel auhinnafond traditsioonilise kasiinomängu keerutusega. Kõige väiksem summa millele mängitakse on kahekordne sisseostu (nt 5€ turniiril auhinnafond 10€), kuid hea õnne korral võib see tulla lausa 5000x + Jackpot. Mängijad alustavad turboturniiri 500 algpunktiga ning kehtivad 2-minutilised mängutasemed (v.a. suurvõitude puhul), mis algavad panustega 10/20.

Madalamate auhinnafondidega turniiridel võidab raha ainult võitja, kuid kahe suurema võidu (sisseostu kordaja alates 100) väljamängimisel läheb raha jagamisele kõigi kolme õnneliku mängija vahel vastavalt: võitja 50%, 2. koht 30% ning 3. koht 20%.  Turniirid ja Jackpot-summad leiad OlyBeti pokkeritoas: "Sit & Go" > "Fish Party". 


Sul on mitu võimalust saada tasuta Fish Party pileteid ja elumuutev Jackpot tabada

  • Igal neljapäeval kell 20.30 toimub OlyBeti pokkeritoas 50€ freeroll Fish Party piletitele (25 parimat võidavad Fish Party pileti väärtusega 1€ kuni 10€). Osalemiseks tuleb enne turniiri 24 tunni jooksul mängida vähemalt üks rahamängu (cashgame) jaotus, mille pank on suurem kui 5 eurosenti ja flop ehk esimesed ühiskaardid on laual.
  • Mängi OlyBeti pokkeritoas 20 Fish Party 20€ sisseostuga turniiri (ei pea neid võitma) ja teenid automaatselt vastav arv turniiride mängimisel tasuta 20€ Fish Party pileti (pakkumine kehtib kuni 20€ taseme progresseeruv jackpot läheb välja, mis senini pole veel 2 aasta jooksul juhtunud alates mängu tulekust.
  • OlyBet annab uutele pokkerimängijatele pärast esimese Fish Party turniiri võitu tasuta VIIS 1€ Fish Party piletit.

>>>ANNA ÕNNELE VÕIMALUS SIIN<<<

OlyBeti uus pokkerimängija saab 500€ boonuse (mängides pärisraha mänge makstakse sulle boonust pärisrahas) ning vaid uued mängijad saavad osa 10 000€ freerollidest (tasuta pokkeriturniirid), mis pakuvad võimaluse oma mängukassa (bankroll) nullist üles ehitada. Uutele pokkerisõpradele on see ideaalne viis mängu õppimiseks ja reaalse raha võitmiseks. 

Kui oled valmis oma raha panustama, siis saa ka tasuta pileteid. Tee ükskõik mis suuruses esimene sissemakse oma OlyBeti mängukontole, võida esimene Fish Party Jackpot SnG ja saad sama mängu viis 1€ piletit täiesti tasuta.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker