Coolbeti Levadia dokumentaal: Mis järgnes armutule 1:6 kaotusele?
  • Jokker.ee
  • 15.07.2022

Coolbeti Levadia dokumentaal: Mis järgnes armutule 1:6 kaotusele?

Kindlasti on paljud spordisõbrad juba pühendunud Coolbeti ning FCI Levadia koostöös valmiva dokumentaalsarja jälgimisele. Juuli keskel valmis neljas episood, mille fookuses on Meistrite Liiga eel-eelring Islandil. 

Teatavasti ei läinud Levadial seal just kõige paremini, kohe esimeses eel-eelringi matšis saadi hävitav 1:6 kaotus kohalikult Vikingurilt. Levadia jätkab nüüd mängu UEFA Konverentsiliiga teises eelringis, kuhu oleks eeldatavasti nagunii jõutud, sest Meistrite Liiga esimeses eelringis oleksid nad (eduka mängu korral Islandil) läinud vastamisi Rootsi hiiu Mälmöga.

Siiski jättis 1:6 kaotus oma jälje ning viis peatreenerite taandumiseni. Vaata viimasest videost, mis Islandil toimus, mis sellele eelnes ning järgnes. 

Dokumentaalsarjas "Võidu nimel: FCI Levadia" on sel hooajal kavas vähemalt 8 episoodi ning põnevat jälgimist leiab iga vutifänn, sest piilutakse ka riietusruumi ning jälgitakse klubi igapäevaelu. Kõik videod leiad Coolbeti Youtube kanalilt.

Pane tähele, et Coolbet pakub Eesti vuti austajatele igal nädalal 10-eurost Premium Liiga tasuta panust. Seda on väga lihtne saada - vaid liitu kampaaniaga Coolbeti lehel ning panusta nädala jooksul 25 eurot Premium Liiga mängudele koefiga vähemalt 1.50. 

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5