Uued seriaalid: Coolbet asus jälgima Eesti hokit ja FC Levadiat!
  • Jokker.ee
  • 07.03.2022

Uued seriaalid: Coolbet asus jälgima Eesti hokit ja FC Levadiat!

Möödunud aastal jälgis Coolbet jalgpalliklubi Pärnu Vaprus teekonda Eesti Meistriliigas, sel aastal ootab aga vutisõpru veelgi vägevam seriaal, kus on fookuses valitsev Eesti meister FC Levadia.

Esimest osa saab jälgida juba märtsis ning kokku on kavas vähamalt 8 episoodi. Ühtlasi liitus Coolbet ka FC Levadia toetatega, lepingu sõlmimist ning koostöö algust on kinnitanud nii Coolbeti turundusjuht Samir Abdurahmanov (pildil vasakul) ning FC Levadia juhatuse liige, endine tippjalgpallur Sergei Hohlov-Simson (pildil paremal).

NB! Coolbet pakub Eesti vuti austajatele igal nädalal 10-eurost Premium Liiga tasuta panust. Seda on väga lihtne saada - vaid liitu kampaaniaga Coolbeti lehel ning panusta nädala jooksul 25 eurot Premium Liiga mängudele koefiga vähemalt 1.50. 

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN

Põnev hokiseriaal "Eesti Hoki"

Ägedat meelelahutust pakub spordisõpradele ka uus Coolbeti hokiseriaal "Eesti hoki", mis jälgib Eesti hokit tervikuna ning püüab leida vastuse küsimuse, mis on selle spordiala potentsiaal Eestis ning kas meil on võimalik ka lähinaabritele järgi jõuda?

Juba on linastunud kaks episoodi. Neist esimeses jälgiti Eesti jäähokikoondist Baltic Challenge Cup turniiril, teises tehti aga pisut tutvust Eesti hokiajalooga (unikaalsed vanad kaadrid), heites pilgu ka sellele, mis viimastel aastatel muutunud on.

Hokiseriaal on juba saanud vaatajatelt palju kiitust. Spordisõbrad peavad seda põnevaks ning nauditavaks meeelahutuseks. 


Ka hokisõpradele on Coolbetil hea pakkumine: Tee kord nädalas 10-eurone vähemalt 6.0 koefiga kolmest hokimatšist koosnev mitmikpanus ning saad järgmiseks nädalaks 10-eurose riskivaba panuse!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5