Eesti koefiturg aastal 2022: Coolbet endiselt esimene, OlyBet tegi võimsa tõusu
  • Jokker.ee
  • 29.03.2022

Eesti koefiturg aastal 2022: Coolbet endiselt esimene, OlyBet tegi võimsa tõusu

2019. aastal viis Jokker.ee läbi uuringu, kus võrdlesime Eesti kihlveokontoreid ning selgitasime välja, milline ettevõte pakub reaalselt kõige paremaid koefe. Seda uuringut saad lugeda siin.

Sarnaseid edetabeleid on tehtud teisigi ning viimati sai analoogse tööga hakkama uus kasiinoportaal Kasiino21.com. Nemad võrdlesid Eesti kümne suurima kihlveokontori koefitsiente kümnel populaarsel spordialal, mis toimusid ühe nädala jooksul ajavahemikus 14.-20. märtsil 2022

LEIA SIIT KÕIK SPORDIENNUSTUSE UUDISED

Mis on kahe aasta ja kolme kuu jooksul juhtunud?

Esiteks võib märgata, et konkurents on läinud tihedamaks ning ka koefid tervikuna pisut paremaks. Kui 2019. aastal võideti edetabel keskmise koefiga 95,13, siis nüüd suutsid selle tulemuse ületada koguni kolm Eesti spordiennustuse saiti. Vahe esimese ja viimase vahel jäi suht samaks: 1,67% vs. 1,69%. Spordialade valikus tehtud muudatus (KHL-i asemele tennis ja võrkpalli asemele F1) keskmist koefi peaaegu ei mõjutanud. 

Ettevõtetest saavutas taaskord esimese koha Coolbet, kelle koefid on parimad neljal ning paremuselt teised samuti neljal spordialal, keskmine marginaal aga ümmargune 4,0%. 2019. aasta edetabelis neljandaks tulnud OlyBet tegi aga võimsa tõusu, pakkudes kolmel korral Eesti parimat koefi. Need kaks ettevõtet olid ka teistest selgelt üle, kolmandaks tuli (nagu ka 2019. aastal) Unibet. 

Mõnevõrra üllatuslikult oli tänavu neljas rohkem kasiinona tuntud NinjaCasino ning Betsafe langes teiselt kohalt viiendaks. Edetabeli lõpetas värske tulija FenixBet, kuid tasub lisada, et kuus vähemtuntud ettevõtet jäeti hoopis võrdlusest välja. 

Kogu tabelit koos analüüsiga saad näha Kasiino21 lehel

PÕHJALIK ARTIKLITESARI - SPORDIENNUSTUS ALGAJALE

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5