Emajõe kaldal avas uksed uus vabaõhu- ja spordibaar Loore Sports Bar
  • Jokker.ee
  • 27.06.2024

Emajõe kaldal avas uksed uus vabaõhu- ja spordibaar Loore Sports Bar

Täna avas Tartu südalinnas, Emajõe promenaadi vasakkaldal oma uksed uus ja põnev spordisõprade kohtumispaik – Loore Sports Bar.

Vabaõhubaar pakub roheluse keskel ideaalset kohta, kus veeta sooje suvepäevi ja -õhtuid, sõprade seltsis kaasa elada spordivõistlustele ning nautida maitsvaid kokteile. 

Menüüst leiab laia valiku jahutavaid jooke, pakkudes midagi igale maitsele – nii suurtele kui väikestele –, ning kõhutäieks pakutakse maitsvaid Blenderi grillvõikusid.

Spordibaarile kohaselt näidatakse suurtel ekraanidel igapäevaselt spordimängude ülekandeid ning koostöös Unibetiga toimuvad suve jooksul erinevad sporditeemalised eriüritused, et pakkuda külastajatele veelgi põnevamaid elamusi.

Loore Sports Bar asub Atlantise Maja ja Ülejõe pargi vahelisel tänaval ning on mugavalt ligipääsetav nii ühistranspordiga, jalgsi kui rattaga – baari kõrval on ka Tartu rattaringluse parkla. Uksed on külastajatele avatud iga päev kell 12–02. 

Spordibaari ametlik avamispidu toimub 4. juulil, mil tasuta kontserdil astuvad üles 5MIINUST, Reket, Rozell ja Andrei Zevakin. DSC09267.jpgLoore Sports Bar asub Atlantise Maja ja Ülejõe pargi vahelisel tänaval (Raatuse 2) ja on avatud iga päev kell 12–02

Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5