Tasuta pokkeritreener ja tööriist MyGame Whiz nüüd Optibetis!
  • Jokker.ee
  • 02.11.2022

Tasuta pokkeritreener ja tööriist MyGame Whiz nüüd Optibetis!

Optibeti pokkerituppa on jõudnud väärt pokkeritööriist MyGame ning pokkeritreener Whiz, mis aitab Sul mängus paremaks saada.

Mõlema abivahendi kasutamine on Optibeti pokkerimängijatele täiesti tasuta! Loe edasi ning leia artikli lõpust link MyGame käivitamiseks.


Mida MyGame Whiz pakub?
Tööriista ja pokkeritreeneri kasutamine võimaldab oma mängu analüüsida, saada head tagasisidet, ning näpunäiteid mängu parandamiseks.

Kui oled mänginud 100 kätt, teenid MyGame aruandekaardi. Seal määratakse Sinu oskuste tase viie põhikategooria järgi : põhistatistika, blinde vargused- ja kaitsemine, kolm- ja nelipanused, flopijärgne agressioon ning showdowid. Kategooriad omakorda jagunevad aga 25 Sinu mängu konkreetseks aspektiks. Nii määratakse Sulle üks kaheksast tasemest.

Oskustase
Üldine skoor
Rookie
0 kuni 40%
Social
40,01 kuni 50%
Intermediate
50,01 kuni 60%
Solid
60,01 kuni 70%
Advanced
70,01 kuni 80%
Pro
80,01 kuni90%
Elite Pro90,01 kuni 100%
Iga põhistatistika eest pannakse Sulle hinne, mille määrab sinu sooritus laudades. Kui saavutad midagi vähemat kui "A-", siid saad konkreetseid näpunäiteid just selle valdkonna täiustamiseks. Sul on võimalus läbida missioone, mis tagab kindluse, et oled konkreetses valdkonnas paremaks saanud. 

Mõistagi annab Whiz ka tagasisidet Sinu mängitud käte kohta. Nii saad teada, millal oleksid pidanud foldima ja millal mitte. Sinu jaoks on kohandatud koguni reaalajas chat, kus sulle antakse Whizi poolt nõuandeid. Mida rohkem mängid, seda efektiivsem Whiz Sinu õpetamisel on. 

MyGame Report.jpeg

MyGame pole veel integreeritud Optibeti pokkeritoa softiga ning seda ei saa kasutada mobiiliga. Küll toimib aga kõik kenasti tavalises arvutis. MyGame aktiveerimiseks ning kasutamiseks kliki sellele lingile.
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5