SPINS Overdrive - uued vägevad kiirturniirid nüüd Optibetis!
  • Jokker.ee
  • 30.08.2023

SPINS Overdrive - uued vägevad kiirturniirid nüüd Optibetis!

SPINS Overdrive on uus ülikiire turniiriformaat, mida saab mängida Optibeti pokkeritoas alates 30. augustist. SPINS Overdrive on PartyPoker'i võrguülene mäng, mis erineb mõnevõrra "vana kooli" kiirturniiridest.    

Mis on SPINS Overdrive?

Sarnaselt "vanadele" SPINS turniiridele mängitakse SPINS Overdrive'i samuti kolmekesi ning mänguformaadiks ikka vana hea Texas Holdem. Oluline erinevus on aga kolmes asjas:

1) Võidukordistaja võib olla mistahes number vahemikus 2 x kuni 240 000 x. See tähendab, et mäng võib käia ka näiteks 2,78 x või 18,77 x sisseostude kogusummale, mitte ainult 2 x, 3 x, 10 x, 50 x jne.

2) Parem dünaamika. Mida kõrgem on juhuslik kordistaja, seda suurema algstäkiga mängu alustatakse, võimalikud algstäkid on vahemikus 300-1000. Kordistajast sõltub ka mängutasemete pikkus (1 kuni 5 minutit) ja mõtlemisaeg (10-30 sekundit). Loogika on lihtne - mida väiksemale auhinnale mängitakse, seda kiiremat mängu on oodata. 

3) Väiksem volatiilsus. Näiteks tavaturniiridel enamasti tulev võidukordistaja 2,00 on SPINS Overdrive turniiridel üliharuldane. Oluline on ka see, et kui mängitakse auhinnale vähemalt 25 x, on auhind (8%) garanteeritud kõikidele osalejatele!

ALUSTA JAHTI 1,2 MILJONILE DOLLARILE!

Kuidas mängitakse?

SPINS Overdrive turniiridel osalemiseks ava Optibeti pokkerituba ning leia lobbyst SPINS OVERDRIVE.

Sul on valida kaheksa sisseostu vahel - 0,25 $, 1 $, 3 $, 5 $, 10 $, 20 $, 50 $ ja 100 $. Nii viie- kui sajadollarilistel turniiridel võid võita kuni 1,2 miljonit dollarit, mujal on maksimumvõit 12000-kordne. See tähendab õnneks ka märksa väiksemat volatiilsust. 

Kui oled teinud sisseostu ning mänguga on liitunud ka kaks konkurenti, hakkab ekraanil sõitma ralliauto. Mida kauem sõit kestab, seda suurem on võidukordistaja.  Seejärel lähebki mäng käima ning sinu ülesandeks jääb lihtsalt oma konkurendid üle mängida!

Pane tähele, et mängu reik on kas 5% (50 $ ja 100 $ sisseost), 6% (10 $ ja 20 $ sisseost) või 8% (sisseostud 0,25 $ kuni 5 $). 

Nii SPINS Overdrive kui teiste Optibeti pokkeritoa igakuiste promodega saad tutvuda siin!

Spins Overdrive.jpg

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5