Coolbet: Eestis on uus hittmäng Infectious 5 XWays
  • Jokker.ee
  • 16.12.2021

Coolbet: Eestis on uus hittmäng Infectious 5 XWays

Miks on põnev lugeda igakuist Coolbeti blogi? Sest Coolbet ei varja Eesti mängijate seas populaarsemaid slotimänge ega ka spordisündmusi, millele enim panuseid tehakse. 

Me oleme vist juba aastaid harjunud sellega, et eestlaste lemmikslotikas on ikka olnud Book of Dead ning selle kõrval püsib alati menukas ka "klassik" Starburst. Augustis jõudis viie populaarseima mängu edetabelisse Gates of Olympus, novembris aga Infectious 5 xWays. 

SUL POLE VEEL COOLBETI KONTOT? ALUSTA 25 TASUTA SPINNIGA!

Tegemist on kõrge volatiilusega No Limit City slotikaga, kus üheainsa keerutusega on võimalik saada kuni 55555-kordne võit. Palju põnevust pakuvad boonusmäng, mida on võimalik soovi korral ka osta. Mängul on intrigeeriv 5x4 formaat. Täpsemalt me sellest slotikas kirjutama ei hakka, sest oma silm on kuningas!

Aga Coolbeti blogis on muudki põnevat, näiteks tehakse juttu eestlaste suurimatel võitudel spordiennustuses. Kui detsembri alguses õnnestus ühel õnneseenel kuue hokimängu tulemus pihta panna ning kõigest 2-eurose piletiga üle 13 tuhande võita, siis novembri lõpus ennustas üks Eesti klient õigesti kolme Premier League kohtumise õige skoori. Tõsi, tegemist oli julge panusega, kuid ka tasu oli sellele vastavalt väärikas - 10 eurost sai koguni 14 560! 

Kui mängid Coolbetis, siis ära unusta ka nende jõulukalendrisse piiluda, sest kingitusi on igale maitsele. Täispikkuses Coolbeti viimast blogi saad lugeda siin.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5