Coolbeti blogis: 10 kõige rabavamat üllatust spordimaailmas
  • Jokker.ee
  • 22.09.2017

Coolbeti blogis: 10 kõige rabavamat üllatust spordimaailmas

Järjekordses Coolbeti blogipostituses pakutakse põnevat lugemist kõige suurematest üllatustest ja edulugudest spordimaailmas, mis on teinud kindlasti õnnelikuks ka mitmeid panustajaid, kes on nendesse imedesse uskunud.

Juttu tuleb näiteks Leicester City imelisest Premier League triumfist 2016. aastal kui Kreeka teekonnast Euroopa meistritiitlini. Kuid koha kümne suurima spordiüllatuse edetabelis leiavad ka teismelisena Wimbledonil võidutsenud Boris Becker ning poksilegendi Muhammad Ali imeline tagasitulek, samuti on juttu jäähokist, pesapallist, korvpallist, golfist, vabavõitlusest ning koguni vormelisõidust. 

Sisukaid lugusid, mis teevad juttu nii spordiennustuse tagamaadest kui lihtsalt spordist või jagavad kasulikke nõuandeid panustajatele, saate lugeda Coolbeti blogi leheküljel

Soovita Coolbeti sõbrale ja teeni kuni 50 eurot!
Coolbetis on käimas eriline sõbra-soovituse programm, mis võimaldab soovitatud sõbra tegemisi hõlpsalt jälgida ning teenida iga soovituse pealt raha. Nii maksab Coolbet iga sõbra eest, kes täidab läbimängimisnõuded, sama summa, mis Sinu sõber esimese deposiidiga tegi!

Maksimaalne sõbrasoovituse tasu on 50 eurot. Programmi leiad siit

Ja veel - tea, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5