Halvad harjumused spordiennustuses: kuidas neid tuvastada?
  • Jokker.ee
  • 06.08.2017
  • 0

Halvad harjumused spordiennustuses: kuidas neid tuvastada?

Keegi ei ole ilmeksimatu ning isegi kõige edukamate panustajate käitumises võib paista välja negatiivseid harjumusi.

Millised need on?

Järjekordsest Coolbeti blogipostitusest võib lugeda, et probleemid võivad saada alguse ilma eesmärgita panustamisest ning oma liiga kõrgesse egosse uskumisest. Viimane tähendab, et pikajalise "hea jooksu" järel hakkad Sa pidama end kõikvõimsaks ning arvama, et oskadki kõikide spordivõistluse tulemusi õigesti ennustada.

Pisut sarnane pokkeriga, eks? Samas mängivad netiprofid aga väga suures koguses jaotusi ning nende eelis väljendub just selles, et suure volüümi tõttu muutub variatsioon väga väikeseks. Seevastu spordiennustuses tehakse panuseid vähem ning elukutselise panustaja jaoks peab iga tehtud panus olema hästi läbi mõeldud ning eelnevalt analüüsitud. 

Kuid lisaks sellele võivad probleemideks osutuda ka laiskus ja hooletus, teiste süüdistamine, oskamatus ajaga kaasas käia ja soov kaotused kiiresti tagasi. Samuti liigutab halbade harjumuste alla liigne avaliku arvamuse jälgimine ja liiga suur panuste arv nagu ka ühtedele ja samadele spordialadele ning meeskondadele panustamine.

Coolbeti blogi jagab kasulikke nõuandeid nii igal tasemel mängijatele kui ka neile, keda lihtsalt spordiennustus ja sport huvitavad. Coolbeti blogi saad avada siin.    

Kas teadsid, et iga uus mängija saab AINUÜKSI Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker