Oled spordiennustuses algaja? Millest pihta hakata ning kuidas vigu vältida?
  • Jokker.ee
  • 24.03.2017

Oled spordiennustuses algaja? Millest pihta hakata ning kuidas vigu vältida?

Spordiennustust harrastab Eestis küll kümneid tuhandeid inimesi, kuid detailset infot selle erakordselt põneva tegevusala kohta on jagatud siiani märksa vähem kui näiteks pokkerist.

See tähendab, et spordiennustusega alustatakse reeglina omapäi, õpitakse seejärel tegevuse käigus ning tehakse sageli ka palju algajatele omaseid vigu, mis võivad päris kalliks maksma minna. Kuidas neid aga vältida? 

Oma blogis korduvalt spordiennustuse nõuandeid jaganud Coolbet pani kokku juhendmaterjali, mis sobib oma olemuselt hästi ka päris algajatele. Räägitakse koefitsiente olemusest, arvepidamisest, panusta ning nende suuruse valikust, kuid ka näiteks selleks, milliste (turundus)trikkide lõksu mitte kukkuda.

Mitmetest põhitõdedest on olnud ka varasemalt juttu - näiteks sellest, kuidas leida panustes väärtust ja hinnata statistikat, kuid teemaks on võetud ka vihjete tõlgendamine ning koguni viharavi.

Sisukat ning erinevatest detailidest koosnevat blogipostitust saad lugeda siin.    

Kas teadsid, et iga uus mängija saab AINUÜKSI Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. Kuna Coolbet pakub lisaks kasiinole ka spordiennustust, saavad 10 tasuta keerutust ka kõik need kliendid, kes kavatsevad hiljem tegeleda ainult spordile panustamisega. 

Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

 large_width.png

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5