Coolbetis töötav norralane räägib oma elust Eestis
  • Jokker.ee
  • 20.03.2017

Coolbetis töötav norralane räägib oma elust Eestis

Oma Tallinnas asuvast kontorist teenindab online-spordiennustust ning veebikasiinot pakkuv Coolbet nii Eesti kui Põhjamaade mängijaid, pakkudes ühtekokku tööd enam kui 60 inimesele. Kuna tegemist on kiiresti kasvava ettevõttega, siis suureneb personali arv iga kuuga. 

Olles tõeliselt rahvusvaheline ettevõte, töötab ka Coolbetis paljudest erinevatest rahvustest inimesi, kellest paljud ei teadnud enne Tallinnasse kolimist sugugi, mida Eestis töötamine endast täpselt kujutab. 

Eelmisel nädalal kirjutas oma kogemusest oktoobris Coolbetis tööle asunud 24-aastane norralane Geir, kes vastutab Norra klientide eeskujuliku teenindamise eest.

Mis peaks aga üldse meelitama ühte Oslo noormeest töötama riigis, mille palgatase jääb tema kodumaale ning maailma ühele rikkaimale riigile kordades alla? 

Eelkõige väidab Geir, et põhjuseks on suurepärane töökeskkond, kus kogu meeskond töötab justkui suur pere. Kuid ta tõstab esile ka häid töötingimusi, elukohta ning seda, et elamiskulud on märksa odavamad kui Norras. Kiitust jagub ka Tallinna ühistranspordi rohelisele kaardile, mis võimaldab pealinna piires igale poole tasuta sõita. Näiteks Oslos tähendaks see umbes tuhandeeurost aastakulu. 

Kuidas Geir üldse Coolbeti jõudis ning milliseks on kujunenud tema seiklus Eestis, saate lugeda siit

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5