LIVE

Uus tegija Coolbeti menukaimate mängude seas - Gates of Olympus
  • Jokker.ee
  • 07.09.2021

Uus tegija Coolbeti menukaimate mängude seas - Gates of Olympus

Oma septembrikuises blogipostituses kirjutas Coolbet 2021. aasta augusti numbritest, tuues taaskord välja Eesti mängija seas suurimat populaarsust nautivad slotimängud. 

Esikohal on jätkuvalt Play'n Go megahitt Book of Dead, millele järgnevad Reactoonz ning Evolution Gamingu live-mäng Lightning Roulette. Ka Starburst XXXtreme on osutunud oodatult populaarseks, kuid uue tulijana on teinud tubli läbilöögi ka Pragmatic Play slotikas Gates of Olympus, mis valmis 2021. aasta veebruaris.

Võimalik, et üheks põhjuseks olid Pragmatic Play augustikuised kasiinorallid Coolbetis, kuid kahtlemata on ka Gates of Olympus üsna huvitav mäng. Võidu saamiseks peab rullikutele ilmuma vähemalt 8 sama sümbolit ning seejuures ei pea nad moodustama kombinatsiooni ega asuma isegi kobaras. 6x5 formaadis mäng on kõrge volatiilsusega ning ühe keerutusega on võimalik saada maksimaalselt kuni 5000-kordne võit. 
 
Mõistagi tehakse Coolbeti blogis juttu ka pokkerist ja spordiennustusest ning muuhulgas saavad lugejad teada, et möödunud kuu suurima käibega mänguks osutus 22. augustil toimunud Premier League derby Arsenali ja Chelsea vahel. Matšile panustati 201 028 € ning Chelsea 2:0 võidu tulemusena jäid kasumisse ka kõik Coolbeti mängijad tervikuna, sest välja võeti koguni 264 884 eurot.

Tšekka ikka aeg-ajalt Coolbeti blogi, kust leiad palju põnevaid postitusi.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5