Coolbetil nüüd juba üle poole miljoni kliendi!
  • Jokker.ee
  • 06.07.2021

Coolbetil nüüd juba üle poole miljoni kliendi!

Oma viimases blogipostituses kirjutas Coolbet 2021. aasta juuni numbritest, rõõmustades eelkõige 500 000 kliendi täitumise üle.

Coolbet tegutseb nüüdseks juba kokku üheksal turul - Põhjamaades (Eesti, Soome, Rootsi, Norra ja Island), Põhja-Ameerikas (Kanada) ning Lõuna-Ameerikas (Tšiili, Peruu ning Ecuador). Et on aetud õiget asja ning tehakse seda hästi, näitas kindlasti juba see, et ettevõte müüdi mullu novembris 150 miljoni euro eest USA kontsernile. Hoog pole aga kaugeltki raugenud ning Coolbet toimetab siin ja seal aina aktiivsemalt edasi. 

Juunis oli Coolbetis populaarseimaks spordialaks oodatult jalgpall, samuti ka tipptennis. Suurima käibega mänguks oli 1/8 finaal Prantsusmaa ja Šveitsi vahel, millele panustati üle 650 tuhande euro. Kuna mängu võitis üllatuslikult Šveits, teenis Coolbet selle mängu pealt ka võimsa kasumi. Seevastu Taani ja Belgia alagrupimäng tõi kihlveokontorile jällegi hiiglasliku, enam kui poole miljoni eurose kahjumi. Nagu me teame, panustatakse enamasti favoriitidele ning mängijad on seda edukamad, mida kindlamalt need esinevad. 

Mis toimus aga kasiinos, sellest loe edasi juba Coolbeti blogist

Juulis ootab Coolbeti kliente palju põnevaid spordivõistlusi: selgub Euroopa meister ja Copa America võitja, samuti Wimbledoni tenniseturniiri parimad ning toimub Rally Estonia. Pokkerimängijad saavad kvalifitseeruda 26. juulil algavatele Eesti meistrivõistlustele, kasiinomängijaid ootavad aga põnevad slotikampaaniad.

Tšekka ikka aeg-ajalt Coolbeti blogi, kust leiad palju põnevaid postitusi.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5