Pole paha - eestlane pani Coolbetis pihta panuse koefiga 1095.70
  • Jokker.ee
  • 23.06.2021

Pole paha - eestlane pani Coolbetis pihta panuse koefiga 1095.70

Mai on küll ammu läbi, kuid veel pole hilja heita ka meie portaalis tagasivaade Coolbeti mai kokkuvõttele, kus võib lugeda nii suurtest võitudest kui põnevast statistikast. 

Kindlasti tasub tuua esile ühte spordiennustuse võitu, kus 11 sündmust mitmikpanuseks kombineerinud eestlane suutis panna pihta enam kui 1000-kordse koefitsiendiga. Seejuures oli tema võidupilet tõeliselt mitmekesine, seal leidus nii jalgpalli, korvpalli, hokit kui isegi naiste curlingut. Kuna kõik ennustused läksid täppi, õnnestus meie kangelasel teha kolmest eurost koguni 3287 €!

Mais oli Coolbeti spordiennustuse populaarsemaks alaks oodatult jalgpall, millele järgnesid korvpall (NBA ja Euroliiga), jäähoki (NHL ja MM) ning tennis (ATP ja WTA). Üllatuslikult panustati kodusele Premium Liigale kuu jooksul enam kui 150 tuhat eurot. Ei tasu Eesti vutti seega kindlasti maha kanda!

Üheks suurima käibega ürituseks osutus oodatult Eurovisioon, millele tehti 427 760 euro väärtuses panuseid. See jäi alla vaid UEFA Meistrite Liiga ja UEFA Euroopa Liiga finaalile. 

ALUSTA MÄNGU COOLBETIS 25 TASUTA SPINNIGA!

Kasiinomängudes jätkas Book of Deadi edu, samuti olid menukad Reactoonz, Evolution Gamingu live-kasiino mäng Lightning Roulette ning Coolbeti oma slotikas Coolbet Branded Megaways. Uue tulijana lõi laineid Gonzo Treasure Hunt.

Lõpetuseks tasub vaadata ka Coolbeti ja Pärnu Vapruse vutiklubi koostöös valmiva tõsielusarja "Võidu Nimel" 9. juunil linastunud neljandat osa!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5