Coolbetis saadi 72 894-eurone slotivõit ning pandi pihta ennustus koefiga 675!
  • Jokker.ee
  • 20.04.2021
  • 0

Coolbetis saadi 72 894-eurone slotivõit ning pandi pihta ennustus koefiga 675!

Coolbet kirjutas oma viimases blogipostituses märtsikuistest põnevaimatest võitudest ning tõi esile mõned Eesti mängijate suurimad kordaminekud. 

Nii õnnestus ühel õnnelikul Coolbeti Eesti kliendil võita slotimängus Mystery Museum 72 894 eurot. Seevastu spordiennustuses tasub tõsta esile piletit, kuhu üks mängija oli kombineerinud mitmikpanusesse (vaid!) kahe Kesk- ja Lõuna-Ameerika vutikohtumise täpsed tulemused. Kuna mõlemad mängud täpselt selle skooriga ka lõppesid, õnnestus õnnelikul spordifännil kõigest 20 sendist koguni 135 eurot teha.

Coolbet on olnud alati väga läbipaistev ettevõte ega varja kunagi, kuidas suuremad võidud saadi ning mis regiooni nad läksid. Tasub vaid avada Coolbeti võitjate kaart

Paljuski möödus viimane kuu Coolbetis sarnastelt eelmisetele, näiteks oli Book of Dead endiselt kõige populaarsem, kuid ka Coolbeti värvides uus slotimäng Coolbet Branded Megaways sai üsna sooja vastuvõtu osalemiseks. Populaarseim spordiala oli ikka jalgpall, kuid tipus püsisid ka korvpall, hoki, tennis ning ka näiteks Eesti Laulu finaal, kus koguni 95 inimest Uku Suviste võidu ära arvasid ja sellega raha teenisid.  

Pokkerisõpradel tasub tähele panna, et 26. aprillil algavad online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM 2021), mida võõrustab ka Coolbeti pokkerituba. Sul on veel hea võimalus osaleda igapäevases online-kvalifikatsioonis ning võita iga päev kaks 55-eurost OPEM piletit

Põnevat kasiino- ja spordistatistikat, mis on vürtsitatud Coolbeti parimate pakkumistega, leiad ikka ja alati Coolbeti blogist. Ära unusta ka vaatamast 6. aprillil Coolbeti Youtube'i kanalil linastunud dokumentaalsarja "Võidu nimel: Pärnu Vaprus" teist episoodi.

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5