Ühenda oma pokkeri ja jalgpalli teadmised ning võida 5000 €!
  • Jokker.ee
  • 05.04.2021
  • 1

Ühenda oma pokkeri ja jalgpalli teadmised ning võida 5000 €!

Coolbetis toimub kuus nädalat vältav põnev kampaania, mis on suunatud neile, kes mängivad pokkerit ning huvituvad jalgpallist. Igal nädalal on võimalik võita kuni 5000 eurot!

Kuidas see käib?

1) Liitu pakkumisega (iga nädal eraldi) Jalgpalli Ennustaja missioonidega pokkeri tarkvaras.

2) Tee oma ennustused kümnele nädala jooksul toimuvale jalkamängule süsteemis 1X2 (võidab kodus mängiv meeskond, viik, võidab võõrsil mänginud meeskond).

3) Teeni pokkerit mängides vajalik arv punkte (kas tasemel "madal" või "kõrge").

4) Saa järgmisel esmaspäeval auhind vastavalt õigesti tehtud ennustuste arvule.

Seega on loogika alati lihtne - mida rohkem Sa pokkerit mängid, seda suurematele auhindadele pretendeerid. Kui teenid esmaspäevast reedeni vähemalt 20 punkti (võrdub 2 euro reigi maksmisega), siis pääsed tasemele "madal" ning kui teenid vähemalt 250 punkti (võrdub 25 euro reigi maksmisega), siis tasemele "kõrge". See tähendab, et nõuded on mõlemal juhul üsna madalad. 

Mida rohkem ennustusi Sul pihta läheb, seda parem auhind Sind ees ootab. Igal juhul teenid aga pileti iganädalasele Predictor freeroll-turniirile. Täpsete auhindade nägemiseks jälgi järgmist tabelit!

Coolbeti auhinnad.jpg

25 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 25 TASUTA KEERUTUST Multifly! slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.


VALI ÜKS KAHEST BOONUSEST: 100% KUNI €150 VÕI 400% KUNI €50

 Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust vali Coolbeti spordiennustuses Sulle sobiv boonus:

1) 100% kuni €150 boonuskoodiga SPORT150. See tähendab, et tehes 150-eurose deposiidi (maksimaalne vajalik deposiit), saad koheselt 150 eurot boonust. 

2) Tee €10 sissemakse ja saa €40 boonust, kasutades koodi 4XBOONUS. See tähendab, et 10-eurose sissemakse järel võid kohe alustada mängimist 50 euroga.  

Boonus kantakse Sinu arvele ning Sa võid seda vabalt kasutada, kuid enne väljamakse teostamist tuleb see nõutud arv kordi läbi mängida. 

Tasuta keerutustega saadud võite ei pea läbi mängima. Spordiennustuse boonus ei kehti, kui sissemakse tehakse läbi e-rahakottide (Skrill, Neteller). Spordiennustuse boonus tuleb:
1) Esimesel juhul (kuni €150) 30 päeva jooksul 6 (kuus) korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem.
2) Teisel juhul (€50) 30 päeva jooksul 10 (kümme) korda läbi mängida, panustades sündmustele, mille koefitsient on 1,70 või kõrgem. 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5