Coolbeti heade koefide saladus: me pole börsifirma ega kasuta affiliate-lehti!
  • Jokker.ee
  • 24.10.2017
  • 0

Coolbeti heade koefide saladus: me pole börsifirma ega kasuta affiliate-lehti!

End Eestis parimaid koefitsiente pakkuva kihlveokontorina reklaamiv Coolbet kinnitab, et ettevõtte omanikud toetavad madalate marginaalide strateegiat ning suuresti on need madalad põhjusel, et Coolbet ei kasuta affiliate-saitide abi, kes tegutsevad tulude jagamise mudeli alusel. 

"Kõik kihlveokontorid, kellega end võrdleme on kas börsi- või riigettevõtted, seega nende andmed on avalikult kättesaadavad. Börsiettevõtted peavad suutma näidata, et nende tulemused ja finantsnäitajad paranevad iga kvartal, sest vastasel juhul nende aktsiate väärtus võib langeda, mis ei ole nende investoritele vastuvõetav. Seevastu Coolbeti omanikud on ettevõtjad, kes näevad firmat pikaajalise investeeringuna. Nad on teadlikult valinud madalate marginaalide strateegia ning teavad, kuidas me saame selle ellu viia," seisab kihlveokontori veebilehel.

Samuti usub Coolbet, et marginaale hoiab madalal nende affiliate-saitide vältimine, kes tegutsevad tulude jagamise mudeliga. Seetõttu pole ettevõttel suuri finantskohustusi seoses tulude jagamisega. 

"Kõik kihlveokontorid, välja arvatud riigiettevõtted, teenivad suure osa oma käibest läbi partnerlehtede, ehk affiliate'ide. Tegemist on peamiselt lehtedega, mis on loodud eesmärgiga suunata liiklust kihlveokontorite lehtedele. Vastutasuna teenivad affiliate-id protsendi käibest, mis toodud klient spordiennustuses panustab. Tavaliselt on see protsent vahemikus 30%-50% ja tulude jagamise kokkuleppe kehtib kogu selle aja ning kogu summale, mis affiliate-i poolt toodud klient kihlveokontoris panustab. Mõnikord maksavad kihlveokontorid lisaks sellele ka fikseeritud tasu iga kliendi eest, mis nad affiliate-i kaudu saavad. Selle tõttu läheb suur osa kihlveokontori marginaalidest ja võitudest hoopis affiliate-idele," selgitab Coolbet.

2017. aasta eelarvestatud marginaal on Coolbetil kõigest 4%, mis tähendab, et Coolbeti kliendid saavad keskmiselt rohkem raha tagasi kui enamikust teistest kihlveokontoritest. Marginaal tähendab keskmist teenustasu, e. näiteks 1000 panustatud eurolt makstakse võitudena välja 960 eurot (raha täpne jagunemine sõltub juba panuste edukusest) ning 40 eurot jääb kihlveokontorile. 


Soovita Coolbeti sõbrale ja teeni kuni 50 eurot!
Coolbetis jätkub eriline sõbra-soovituse programm, mis võimaldab soovitatud sõbra tegemisi hõlpsalt jälgida ning teenida iga soovituse pealt raha. Nii maksab Coolbet iga sõbra eest, kes täidab läbimängimisnõuded, sama summa, mis Sinu sõber esimese deposiidiga tegi!

Maksimaalne sõbrasoovituse tasu on 50 eurot. Programmi leiad siit

Oled uus mängija?
Ja veel - tea, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5