Eridiil jätkub: uued Coolbeti mängijad saavad ka tänavu riskivaba 50€ WRC panuse
  • Jokker.ee
  • 21.01.2021
  • 0

Eridiil jätkub: uued Coolbeti mängijad saavad ka tänavu riskivaba 50€ WRC panuse

Täna algab WRC ralli uus hooaeg ning kõik Eesti rallisõbrad saavad taas Ott Tänakule ja Martin Järveojale kaasa elada!

Samuti jätkub Coolbetis juba eelmistest aastatest tuttav ülimenukas kampaania, millega saavad kõik uued kliendid, kes avavad konto ajavahemikus 18. jaanuar - 16. november 2021 50-eurose riskivaba panuse WRC-le! 

Boonuse aktiveerimiseks tuleb vaid pärast konto avamist sisestada lehel Minu Konto > Boonused boonuskood "WRC50". Riskivaba panuse saad teha vaid ühel korral (summas kuni 50 eurot) ning see tuleb teha Sinu oma rahaga. Selleks tee oma valik ning kinnita panus, tehes ühtlasi ennustuspiletil kasti "Riskivaba panus" linnukese.  

Kui panus võidab, siis teenid võidu vastavalt panuse koefitsiendile. Kaotuse puhul makstakse see aga kuni 50 € ulatuses. Puuduvad täiendavad läbimängimise nõuded.

Näide: Sa panustad 50 eurot koefiga 3.55, et Ott Tänak võidab Monte Carlo ralli. Juhul, kui Ott võidab Monte Carlo ralli, teenid Sa 127,50 eurot netotulu (50x3,55-50), kuid kui Otil see ei õnnestu, makstakse Sulle 50 eurot tagasi. Viimasel juhul Sa küll ei võida midagi, kuid Sul pole ka võimalus midagi kaotada!


Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5