Eestlaste lemmikspordialade esinelikus ka e-sport ja lauatennis!
  • Jokker.ee
  • 18.01.2021

Eestlaste lemmikspordialade esinelikus ka e-sport ja lauatennis!

Et Eesti spordifännid armastavad enim jalgpallile ja korvpallile panustada, ei tohiks vist kedagi üllatada. Aga see, et detsembris oli kolmandal kohal e-sport ning neljandal lauatennis (!), kõlab juba üsna uskumatuna! 

Just nii aga väitis Coolbet oma detsebrikuises blogis

Jalgpall oli populaarseimaks alaks nii Eestis kui maailmas ning ka korvpall ning e-sport paistavad kõiki spordifänne köitvat. Samas pidid aga mujal maailmas väga populaarsed jäähoki ning Ameerika jalgpall Eestis lauatennisele alla vanduma. Moscow Liga Pro oli siiski üsna menukas ka mujal, sest jõudis esikümnesse ka kokkuvõttes. 

Muidugi tuleb mõista, et detsembris ei toimunud ühtegi suurt tenniseturniiri, NHL-i hooaeg polnud veel alanud ning Põhjamaade hokiliigad pole Eestis just väga populaarsed. Aga et lauatennisele ei saa vastu ka näiteks võitlussport või ükski taliala, on siiski märkimisväärne.  

Loe juba täpsemalt Coolbeti blogist, millistele mängudele enim panustati ning kus Coolbeti panustad enim võitsid. Tavapäraselt on pandud kirja ka populaarseimad slotimängud, pokkerisündmused ning loetletud üles parimad diilid jaanuariks

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5