Coolbet: Play’n Go slotimängudele polnud Eestis vastaseid ka oktoobris
  • Jokker.ee
  • 11.11.2020

Coolbet: Play’n Go slotimängudele polnud Eestis vastaseid ka oktoobris

Oma värskes blogipostituses kirjutab Coolbet oktoobrikuu põnevatest numbitest, kergitades taas kattevarju ka sellelt, milliseid slotikaid Eesti mängijad kõige rohkem armastavad. 

Sarnaselt septembrile püsib esikohal Book of Dead ning ka poodiumi alumistel astmetel on eranditult Play’n Go mängud Legacy of Dead ja Tome of Madness. Eranditult kõiki "medaliste" ühendab lisaks tootjale ka mängu kõrge volatiilsus (vähem, kuid suuremaid võite) ning võimalus keerutada vaid 10 sendiga. 

Eestlaste seas armastatud mängude pingereaga saab alati tutvuda Coolbet.ee lehel, klikkides kasiinos valikult "EESTI TOP". Loe ka siit, kuidas saada iga päev 30 tasuta spinni Eesti popimal, Book of Dead slotikal. 

Kõikide Coolbeti klientide seas olid oktoobris populaarseimad Reactoonz 2 ja Reactoonz. Seejuures oli esikümnes koguni 8 Play’n Go mängu, eranditeks vaid NetEnti klassik Starburst ning Microgamingu hittmäng Bonanza

Coolbet on soovinud alati olla kõige läbinähtavam online-hasartmänge pakkuv ettevõte. Seetõttu jagatakse Coolbeti blogis palju põnevat infot. Loe kindlasti ka suurimate spordivõitude ning Coolbeti novembri plaanide kohta! 

UUS MÄNGIJA SAAB COOLBETIS 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5