Mis on Eesti menukaim slotimäng? Book of Dead, Starburst või hoopis...
  • Jokker.ee
  • 13.10.2020
  • 0

Mis on Eesti menukaim slotimäng? Book of Dead, Starburst või hoopis...

Kas oskad aimata, mis võiks olla kõige populaarsem mäng Eesti slotisõprade seas?

Tegemist on infoga, mida kasiinod üldiselt ei jaga. Siiski võib leida mõningaid vihjeid viisil, et avad Coolbet.ee lehe ning klikid kasiinos lehel "EESTI TOP".

Eesti top.jpg

Coolbet on soovinud alati olla kõige läbinähtavam online-hasartmänge pakkuv ettevõte. Nii oma keskkonnas kui blogis jagatakse seetõttu alati põnevat infot.

Tähelepanelik vaataja on tõenäoliselt märganud, et kuust-kuuse troonib selle edetabeli esikohal kohal Play’n Go slotimäng "Book of Dead", mis on üsna kõrge volatiilsusega ning võimaldab jahtida suuri võite ka kõigest 10-sendiste panustega.

Septembris tehti Coolbetis mängus Book of Dead pea 2 miljonit spinni. Globaalselt jäi see siiski alla äsja valminud Reactoonz2-le, mida keerutati üle 2,5 miljoni korra. Seevastu Eestis oli Book of Dead endiselt selgelt populaarseim ning Reactoonz2 maandus alles seitsmendal kohal. 

Niisiis - eestlastele meeldivad suured võidud? Kindlasti. Võis ju märgata, et jackpotimäng Book of Atem oli näiteks spinnide poolest populaarsuselt viiendal, kuid käibe poolest alles 13. kohal, mis näitab, et inimesed üritavad pigem väikeste spinnidega pihta saada suurele 7 miljonilisele jackpotile. Teisalt on jällegi alati olnud populaarne ülimalt soft ning tõeline vana-koolikas "Starburst".  

Loe värskest Coolbeti blogist ka põnevat spordiennustuse statistikat ning sellest, kuidas üks eestlane suutis panna pihta koguni 1747-kordse koefiga mitmikpanuse!

UUS MÄNGIJA SAAB COOLBETIS 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5