Coolbet: Me ei taha sulanduda online-kasiinode halli massi!
  • Jokker.ee
  • 21.09.2020
  • 0

Coolbet: Me ei taha sulanduda online-kasiinode halli massi!

2020. aasta septembri seisuga tegutseb Eestis 20 litsentseeritud online-kasiinot, mis on väikese riigi kohta üsna meeletu number.

Eelkõige on see tingitud asjaolust, et online-mängud on Eestis märksa populaarsemad kui näiteks Lätis või Leedus, mõistlikult reguleeritud ning ka tegevus- ja korraldusloa saamine väga lihtne. Kuna ükski operaator pole kadunud (vaid neid tekib pigem aina juurde), jagub tõenäoliselt kõigile ka kliente. 

Suurem osa Eesti online-kasiinodest teineteisest pealtnäha kuigivõrd ei erine. Kui vaid Amaticu mängudele keskendunud GrandX välja arvata, vahendatakse ühtesid ja samasid mänge, tihtipeale on ka kampaaniad täiesti identsed. Vaid mängude arv erineb - see võib olla vaid paarisaja ringis, kuid ulatuda ka üle tuhande.

Samas ei tähenda see aga sugugi, et Eesti online-kasiinodel on erinev vaid nimi. Päris suured erinevused võivad olla ka näiteks makselahendustes, funktsionaalsuses, pakkumistes kui lisavõimalustes. 

Coolbet on alati üritanud olla unikaalne ning teistest eristuda. Lisaks spordiennustusele on kõrged sihid ka Coolbeti online-kasiinol, kes soovib pakkuda konkurentidest paremat terviklahendust. Milles see seisneb? 

Oma viimases blogipostituses toob Coolbet esile neli unikaalset lisavõimalust:

1) Payback Booster - teeni 0,50% lisa hoolimata sellest, kas võidad või kaotad. 

2) Happy Hour - 100 juhuslikku kasutajat saavad 25 tasuta spinni. 

3) RTP - Coolbet avaldab iga slotimängu teoreetilise tagasimakse protsendi.

4) Personaalsed kasiinofiltrid - võimalus otsida mänge enda eelistuse järgi.

Mõistagi võib nendele lisada erinevad turunduskampaaniad, mis võimaldavad Coolbetil unikaalset ja põnevat mängukogemust pakkuda. 

Loe põnevat ja sisukat Coolbeti blogi!

CA 730x360.pngTähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5