Coolbet hävis kõigest ühe vutilahinguga ligi 100 tuhat eurot!
  • Jokker.ee
  • 05.09.2020
  • 0

Coolbet hävis kõigest ühe vutilahinguga ligi 100 tuhat eurot!

Viimases blogipostituses avaldas Coolbet rea põnevaid numbreid, mis puudutavad panustamist Meistrite Liigale.

Tõenäoliselt on just UEFA Meistrite Liiga Eesti panustajate lemmik, kuigi Põhjamaades on üldiselt hoki käive jalgpallist suurem. Päris kindel on aga tõsiasi, et kihlveokontor teenib eelkõige kasumit juhul, kui ei võida favoriidid, vaid üllatajad. Näiteks siis, kui Leicester City Inglise liiga võitis...Sest va mängijad kipuvad enamasti ju ikka favoriitidele panustama!  

Äsja lõppenud Meistrite Liiga üldplaanis suuri üllatusi ei pakkunud ning ei võitjaks tulnud Bayern ega finaalis kaotusekibedust tundnud PSG polnud kumbki vähimalgi määral üllatajad. Tõsi, finaali tulemust blogipostitus ei käsitle, kuid eks oli ka tegemist teineteist väärivate vastastega.

Hooaja suurima miinuse tõi aga Coolbetile Club Brygge - Real Madridi kohtumine, mille Hispaania suurklubi kindlalt võitis. Panustajate seas oli paraku üsna vähe neid, kes Reali võitu ei uskunud ning kokkuvõttes koguni 273%-liseks paisunud tagasimakse läks Coolbetile maksma ligi 100 000 eurot. 

Coolbeti suurim kasum tuli seevastu Barcelona ja Praha Slavia kohtumisest, mis vägagi üllatuslikult viigiga lõppes. Nii tuli mängijatele maksta tagasi vaid 12,22% panustatud rahast ning kokkuvõttes sai Coolbet sellelt matšilt koguni 97 000 eurot kasumit. 

Muud põnevat statistikat loe edasi Coolbeti blogist!

SB 767x420.png
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5