Banner

Coolbeti mängija võitis spordiennustuses ligi 100 000 eurot
  • Jokker.ee
  • 23.11.2017
  • 0

Coolbeti mängija võitis spordiennustuses ligi 100 000 eurot

Üks õnnelik Coolbeti mängija tegi 15 sündmusest koosneva 57-eurose mitmikpanuse jalgpallimatšidele, mis kõik ka soovitud tulemusega lõppesid. Kogukoefitsient 1 702.37 tähendas otsekui maagilist 97 172 eurost võitu.

Coolbeti kinnitusel läks laupäeval täppi 10 ning pühapäeval 4 ennustust. Kõik sai selgeks teisipäevase Meistrite Liiga kohtumisega Napoli ja Shakhtar Donetski vahel, mis algas pingeliselt ja esimene poolaeg lõppes seisuga 0-0. Teine poolaeg kulges aga Napoli taktikepi all ning Itaalia suurklubi võttis 3:0 võidu. 

Võitja jäi oma kommentaarides napisõnaliseks: ”Ma olin väga närvis mängu ajal. Napoli ei mänginud esimesel poolajal üldse hästi, aga tundub, et treener karjus poolajal päris kõvasti oma mängijate peale, sest teisel poolajal nende mäng paranes. Ma pole veel otsustanud, mida oma võiduga peale hakkan, aga kindlasti teen midagi lahedat.”

Coolbeti tegevjuht Anders Karlsen kommenteeris võitu järgnevalt: “Esiteks, soovin palju õnne meie õnnelikule kliendile! See on tõesti uskumatu panus ja kindlasti kõige suurem võit, mida Coolbetis näinud oleme. See on ka hea näide sellest, miks peaks alati panustama kõige paremate koefitsientidega. Coolbeti marginaalid on konkurentidega võrreldes madalamad, seega suudame klientidele pakkud kõrgemaid koefitsiente. Selliste suurte võitude puhul tuleb see vahe eriti hästi välja. Loodame, et rohkem mängijaid saab sellest aru ja on nutikad oma panuste tegemisel."

Kui sul ei ole veel Coolbeti kontot, siis saad seda teha siin

VAATA PILETIT!
supercombo-win-EE_1511350707040.png

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker