Coolbet annab uutele mängijatele 10-eurose panuse Kontaveit vs. Kanepi matšile
  • Jokker.ee
  • 19.11.2017
  • 0

Coolbet annab uutele mängijatele 10-eurose panuse Kontaveit vs. Kanepi matšile

Coolbet annab kõikidele uutele Eesti klientidele, kes avavad konto ajavahemikus 18.-21. november 10-eurose tasuta panuse Eesti Meedia tennis CUP-ile, mille keskmes on teisipäeva õhtul toimub suur tenniseduell Kaia Kanepi ning Anett Kontaveidi vahel. 

Boonuse aktiveerimiseks tuleb pärast konto avamist sisestada boonuste lehel kood: EMTC10


Tasuta panuse peab tegema kogu summas ning seda ei saa jaotada mitme erineva pileti peale. Tasuta panuse jaoks lubatud üritused on välja toodud lehel “Tasuta Panused”, mis ilmub menüüsse lehe vasakul poolel, kui logite sisse oma kontole.

Sobivad nii mängueelsed üksik- kui mitmikpanused. Tasuta panust kasutades peate ennustuspiletil klikkima nupule “Kasutan tasuta panust” ja kinnitama panuse.

Võidetud pilet makstakse välja kogu summas, kaasaarvatud boonus. Tasuta panuse boonuse peab läbi mängima 6 korda miinimukoefitseindiga 1.7, enne kui võidud saab välja võtta või kasutada kasiinos. Korraga saab ühel kliendil olla ainult üks spordiboonus.

Coolbeti koefitsientidega sellele mängule saad tutvuda siin. Pane tähele, et mängu võitjale (sõltumata valitud osapoolest) saad panustada tingliku 100%-lise tagasimaksega, st. nii Kontaveidi kui Kanepi koefitsient on 2.00! 

Tea ka seda, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Pärast seda tasub võtte ette Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150), mis on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino