Coolbet annab 15-eurose riskivaba live-panuse Euroopa Liiga finaalile!
  • Jokker.ee
  • 24.05.2017

Coolbet annab 15-eurose riskivaba live-panuse Euroopa Liiga finaalile!

Täna, 24. mail kell 21:45 toimub Rootsis kauaoodatud Euroopa Liiga finaal, kus kohtuvad Manchester United ning Amsterdami Ajax. 

Coolbeti sünnipäevakuu raames on pakutud mängijatele palju tasuta keerutusi, tasuta panuseid ning muid tulusaid hüvesid. Tänane pakkumine on aga iseäranis magus - nimelt saavad kõik Coolbeti kasutajad 15-eurose riskivaba live-mobiilipanuse sellele finaalmängule! 


button.png

Riskivaba panuse tegemiseks:

1) Logi sisse oma Coolbeti kontole.
3) Aktiveeri risikivaba panus koodiga STHLM15.
4) Oota mängu algust.
5) Tee live'is oma mobiiliga panus Euroopa Liiga finaalile. Vajadusel loe eelnevalt, mis on mängueelne ning mis live-panustamine.

Riskivaba panus tähendab, et juhul kui Sinu esimene panus kaotab, tagastatakse see kuni €15 ulatuses, seejuures ilma läbimängimise nõudeta. Tagastus tehakse umbes 5 minuti jooksul pärast seda, kui pilet on otsustatud. Riskivaba panust ei saa kasutada süsteemipanuse jaoks.

Näide: Mängija panustab 15 eurot koefiga 3.47 Euroopa Liiga finaali normaalaja viigile. Juhul kui panus võidab, makstakse talle välja kogu võit summas 52.05 eurot, millest puhaskasum on 37,05. Kui aga panus kaotab, tagastatakse mängijale 15 eurot. Selle näite põhjal on võimalik võita 37 eurot, kaotada pole aga midagi!  

Suur kingisadu Coolbetis!

Coolbet jagab mais kõigile ohtralt tasuta keerutusi. Eripakkumiste nägemiseks ava siit Coolbeti sünnipäevakalender. Kui klõpsad lingile "OSALE" ja teed Coolbetis vähemalt 10-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel.  Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  

Ka see pole veel kõik - lisaks saad osaleda lahedates Coolbeti sünnipäevamängudes (auhinnaks reis Premier League mängule) ning viktoriinis (küsimused võrdlemisi lihtsad), kus võib võita veel kuni 50 tasuta keerutust!

Kuna osalemine on kõigile tasuta ning pakkumistest osa saamine ei eelda mingit täiendavat mängimist, tasub neil kaasa lüüa kõigil.

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5