Coolbet jagab oma esimese sünnipäeva puhul ohtralt tasuta keerutusi!
  • Jokker.ee
  • 01.05.2017

Coolbet jagab oma esimese sünnipäeva puhul ohtralt tasuta keerutusi!

Eestis aktiivselt tegutsev Coolbet tähistab mais oma esimest sünnipäeva ning pakub selle puhul ohtralt tasuta keerutusi. Nende saamine on väga lihtne ning nagu Coolbetil juba kombeks, ei tule ka võiduraha hiljem kuskil läbi mängida!

button.png
Eripakkumiste nägemiseks ava siit Coolbeti sünnipäevakalender. Kui klõpsad lingile "OSALE" ja teed Coolbetis vähemalt 10-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST maailma populaarseimas slotimängus Starburst. 

Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  

See pole aga kaugeltki kõik - osaleda saab ka lahedates Coolbeti sünnipäevamängudes (auhinnaks reis Premier League mängule) ning viktoriinis (küsimused võrdlemisi lihtsad), kus võib võita veel kuni 50 tasuta keerutust!

Kuna osalemine on kõigile tasuta ning pakkumistest osa saamine ei eelda mingit täiendavat mängimist, tasub neil kaasa lüüa kõigil. 

Kui Sul veel pole Coolbetis kontot, siis selle avamisel saad
10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Tasuta spordiennustus - nädalane auhinnafond 1875 eurot!

Kätt tasub proovida ka tasuta spordiennustust pakkuva veebilehe coolpickz.com iganädalastes mängudes, mille auhinnafond on kokku 1875 eurot!  

Auhinna võitmiseks tuleb ennustada Coolpickz veebilehel kümne populaarse jalgpallimatši (peamiselt Euroopa liigamängud) ja kümne valitud hokilahingu (NHL ja Põhjamaade liigad) tulemusi. Lisaks sellele toimub ka eraldi ennustusmäng Eesti vutiliigale. 

Osalemiseks ava Coolpickz.com veebileht, logi sisse näiteks oma Facebooki kontoga ning tee ennustus ära. NB! Tähtaeg Eesti liigamängudele on 4. mail kell 19:00, hokile ja vutile aga 6. mail kell 17:00!


Coolbeti pakkumised uutele mängijatele

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5