Coolbet annab UFC-le 25-eurose tasuta panuse!
  • Jokker.ee
  • 04.11.2017
  • 0

Coolbet annab UFC-le 25-eurose tasuta panuse!

Coolbet annab kõikidele Eesti klientidele 25-eurose riskivaba panuse pühapäeva varahommikul toimuvale võitlusspordi tippsündmusele UFC 217, mille raames on toimumas kolm tiitlimatši!

Boonuse aktiveerimiseks tuleb sisestada boonuste lehel kood: CONORFLOYD25. Tasuta panus kehtib kuni kuni 05.11 kell 23:59 ning panustada on lubatud kõikidele UFC matšidele. Riskivaba panus kehtib esimesele tehtud panusele pärast boonuskoodi  sisestamist ning panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt 05.11 kell 23:59.

Pakkumise sisu on lihtne - kui Sinu esimene panus pärast boonuskoodi sisestamist kaotab, tagastab Coolbet selle summas kuni €25. Arvesse lähevad üksik ja mitmikpanused, mis on tehtud enne matši või livebetis. 

Oluline on teada, et tagastatud rahale puuduvad igasugused panustamistingimused ning see pakkumine kehtib nii uutele ja olemasolevatele klientidele! Valikut Coolbeti UFC ennustustest võid näha siin.  

Tea ka seda, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Pärast seda tasub võtte ette Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150), mis on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino